Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom folyton azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom folyton azt hogy megcsalom a barátomat?

Figyelt kérdés
több mint két hónapja vagyok együtt vele, nagyon szeretem soha nem csalnám meg!Miért álmodhatom mindig ezt?
2009. nov. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudatalatt attól félsz, hogy ő megcsal téged :)


Ne keresd a logikát...

2009. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, tudat alatt félhetsz tőle, vagy esetleg sajét magadban nem bízol...ne törődj vele, az álmainkat nem választhatjuk meg (én ma pl azt álmodtam,hogy teljesen más korban, más családdal, más életet élek, és jött egy háború és mindent elvett tőlem, amit szeretek...)


a lényeg, hogy igaziból nem csalod meg :)

2009. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, a kapcsink elején (kb egy éve) folyamat ezt álmodtam én is.. de az a durva hogy ugy indult a mi kapcsolatunk hogy ŐT egy majdnem 10éves kapcsolatban csalta meg a csaj úgy hogy Ő nyitott rájuk (túl korán ért haza...) és totál elveszítette a bizalmát a nőkben. És ezért én az elején megfogadtam hogy én majd meggyógyítom a lelkét és megmutatom h nem minden nő ilyen mert nem ezt érdemli stb.. ugyhogy én azért álmodtam ezt mert tényleg volt benne egyfajta szorongás hogy mi van ha pl részegen má csak egy puszit is nyomok valakinek és megtudja, akkor majd azt hiszi én is olyan vagyok mint az a szemét pics* exneje...ugyhogy lehet nálad is van benne valami?...de ha nem akkor meg szerintem se foglalkozz vele ahogy az előző írta. én pl nekem az a visszatérő álmom hogy nagyokat ugrok,, ilyen 5métereseket :D pedig ilyet meg élőben sajnos nem tudok és nem is tudom mit jelenthet:D
2009. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eléggé féltékeny típus, nekem meg rengeted fiú barátom van, de nem csalnám meg őt meg is mondtam neki!És ezekkel a fiúkkal én úgy vagyok h nagyon jó barátaim ha találkozunk akkor adunk puszit egymásnak, de semmi több sem az én részemről sem az övékéről!Meg is mondtam még az elején a barátomnak h sok ilyen fiú barátom van, és ne akarja h emiatt ne legyek jóban velük!!
2009. nov. 14. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!