Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, hogy úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, hogy úgy érzem, nem túlzottan vált valóra minden álmom a párommal és néha úgy érzem, nem ilyen lovat akartam?

Figyelt kérdés
De emellett meg egyáltalán nem akarom elhagyni, és szeretem, csak éppen sokszor van, hogy egyáltalán nem olyan, mint amilyen tini-csipkerózsika álmaimban elképzeltem.
2011. jún. 8. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a tökéletes életet,családot,férjet,gyereket,barátnőt,barátot csak képeken látom. Szóval elvileg létezik. Tapasztalni én csak ideig-óráig tapasztaltam tökéletességet...
2011. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval,valamint én is hasonló cipőben vagyok mint a kérdező: a párom külsőleg nem tetszik,nem is vagyok szerelmes,-csak szeretet van,de belső értékeit tekintve nagyon odaadó,kedves,szinte bármit megtesz amit csak kívánok,én sem akarom elhagyni,de volt hogy megcsaltam...tudom ez nem szép dolog..én sem tudom sokszor hogy hogy lenne jó...

28L

2011. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Vagy az álmaid vannak túlméretezve,aminek nehéz megfelelni,vagy erről szó sincs és a párod nyújt keveset.

Egyik sem vezet hosszú boldog párkapcsolathoz.

2011. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy amint megismertem a páromat, Ő lett minden álmom... És mióta szerelmes vagyok (3,5 éve), Ő álmaim férfija és minden, amit Vele élek meg, álom... Most is azt érzem, hogy csak álmodom az egészet, annyira hihetetlen, és csak remélni tudom, hogy soha nem ébredek fel...

Szerintem igazi szerelemben nem érzi az ember, hogy valami nem stimmel- épp ellenkezőleg, akkor azt érzed, hogy éppen azt találtad meg, akit egész eddigi életedben vártál, akire egész eddigi életedben vágytál, aki minden álmod volt...

Amúgy nem értem a 28 éves fiatalembert, hogy miért van olyan lánnyal, akit "csak" szeret, és akit meg is csal. Ennek semmi értelme. Úgyis jön más, akibe beleszeret, és akkor "kell" majd otthagyni a barátnőt, mikor ő már közös jövőt tervez?... Inkább lenne vége most, hogy mindketten megtaláljátok az igazi szerelmes és boldogságot- azt, aki mellett azt érzed, minden álmod valóra vált. Ez Rád is vonatkozik, kedves kérdező.

20L

2011. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam :D 28 éve hölgyemény :$:)
2011. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én szerelmes vagyok, nem arról van szó, és közös jövőt tervezünk, vágyom a közös jövőnkre, csak sokszor nem úgy viselkedik, ahogy álmaimban elképzeltem, pedig ő is szeret, csak nem úgy mutatja ki, hogy én totál hercegnőnek érezzem magam, és elolvadjak, de laglább megérezzem, hogy szeret és ne csak tudjam

külsőre meg szintén nem olyan, mint a zsánerem, de sokminden tetszik benne és azzal nincsen bajom végső soron

2011. jún. 9. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki fogalma sincs arról, hogy Te esti nagy beszélgetős sétákra vágysz, közösen nézni a csillagokat egy padon, és hogy olykor jól esne egy bók, hogy Te vagy a legcsodálatosabb nő, akit a hátán hord a Föld..:)

Mondd el neki! tudasd vele, amire vágysz, még örülni is fog, hisz írtad hogy szeret, akkor meg biztos azon van hogy a kedvedben járjon.

Hát a másik dolog, hogy Te bizonyos helyzetekben milyen viselkedést vársz el vagy nem vársz el tőle...nehezebb téma. Az alaptermészetén változtatni nem fog tudni egyik napról a másikra, csiszolni, visszafogni tudja ideig óráig, a szerelem erejével akár változhat is, de ha pl. alapból nagyon türelmetlen, hamar elveszíti a fejét és káromkodik, vagy mindentől megijed, vagy éppen csak úgy tengődik és nem érdeklődik igazán fontos dolgok iránt, akkor nehezebb dolgod van..

Írsz konkrét példát, hogy milyen helyzetekben nem tetszik a reakciója?

19/l

2011. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!