Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudom ezt érni? Meg lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudom ezt érni? Meg lesz az álmom?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több mint 7 hónapja... és halálosan szerelmes vagyok ... Nem nagyon volt még előtte senki akivel jártam .. akit meg ennyire szerettem vlna olyan meg végképp nem volt ... A szerelmünk már nagyon sok mindenen keresztül ment és én őt soha nem akarom elvesziteni... Legnagyobb vágyam hogy még 2-3 év mulva is őt mondhassam a barátomnak/szerelmemnek ... (Olyan szinten szerelmes vagyok hogy akár ha egy kicsit is össze kapunk én szószerint rosszul leszek... szédülök hányingerem lessz ... Soha nem akarom elvesziteni és ő is igy érez irántam... ő is ezt mondja ... )Tudnék vlmit ennek érdekében tenni hogy még ennél is közelebb legyünk egymáshoz ??
2011. okt. 31. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Talán bilincseljétek magatokat össze.
2011. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szerelmek, meg úgy általában az összes kb. 2 év alatt elmúlik. 2 évet csak kibírsz valahogy. Persze vannak kivételek, lehet hogy csak 1 év ha szerencséd van.
2011. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de szerintem ne erőlködj ezen, az sose vezet jóra. Csak természetesen, ahogy jólesik. :)


22f

2011. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják,ami nagy lánggal ég gyorsan alszik ki.Amúgy az első szerelem ilyen,én is emlékszem rá a mai napig pedig elég rég volt.
2011. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah, fölösleges ennél jobban közelebbkerülni, élvezzétek amig tart, valsz el fog múlni, amint egy előttem szóló irta, ami nagy lánggal ég gyorsan ki is alszik. de tapasztalatból is, elég körülnézni: akik hirtelen összejönnek és nagyon odáig meg vissza vannak egymásér, azok 1-2 évnél tovább nincsenek is együtt, viszont akik hónapokig ismerkednek, mert esetleg nem is akarnak eleinte semmit egymástól, ők együtt lehetnek akár egy életen át is. talán azért mert előbbiben a hirtelen szexuális vonzalom un. rózsaszin köd elhomályosít mindent, utóbbiban meg inkább a belső értékek megismerése során jönnek rá a felek hogy nekik a másik kell.
2011. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát a megismerkedésünk neküknk is elég bonyolult volt..mert 8. év elején jött át a mi sulinkba és a legjobb haverjával össze jöttem januárban és látni lehetett rajta h nem szeret ott lenni amikor ölelem vagy ilyenek... már akkor szerelmes volt belém..szepteember óta ... és csak március végén jöttünk össze ..és közben szinte vibrált a levegő köztünk...
2011. nov. 2. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!