Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » és még a nők bonyolultak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

és még a nők bonyolultak?!

Figyelt kérdés
sziasztok! Van egy srác 5éve ismerkedtünk meg,összejöttünk,másnap sms..stb..aztán nem lett belőle semmi.18.szülinapi partymra eljött,a szüleimnek azt mondta,h ő a pasim,anyós após stb...ha talizunk buliban akkor úgy vagyunk mintha járnánk,csókolózun,fogjuk egymás kezét,féltékenykedik..mióta megismerkedtünk 5éve.neki nem volt senkije. Szerintetek?mi ez?! Én 20 Ő 22
2011. jún. 1. 12:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
próbálkoztunk..az 5év alatt voltak ám dolgok..amiért szégyenli magát..egyszer azt mondta h nem érdemel meg,sztem hülyeség..
2011. jún. 1. 13:20
 12/13 anonim ***** válasza:

ha ő mondta azt neked, hogy nem érdemel meg téged, akkor az azt jelenti, hogy figyelj már kis csaj én aztán nem akarok többet annál mint ami most van.

Bocs ha megbántottalak, de ez így van

2011. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
dehogy bántottál meg :) sok közös ismerős azt modja, hogy ,,tart ,fél'' tőlem. Mert azt tudni kell h én elég odamondogatós,nagyszájú karakteres vok. Neki ez nem megszokott,mivel a lány barátai többnyire miss punci tesze-tosza csajok.
2011. jún. 1. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!