Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így működhet? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működhet? (kérdésed túl rövid, stb stb. -. -")

Figyelt kérdés
Szóval: 13L vagyok, és van egy fiú aki 16 éves, és ugye találkozgatunk. Ő szerelmes belém, és ez olyan fura számomra... Végül is az a fura, hogy ugye ő már idősebb jóval én meg kislányos vagyok, és nem értem h mi tetszett meg neki rajtam, mivel én éretlen vagyok, ő meg ugye ki tudja hány lányon ment már át.. Ha mégis úgy alakulna, hogy összejövünk, nem néznénk ki olyan hülyén? Bár az a jó hogy nyugodtan fel vehetek magassarkút, még mindig magasabb nálam.. :D Na de igazából arra vagyok kíváncsi, hogy "idősebb" fiúknak mi tetszik egy éretlen lányon? (nem vagyok csúnya, modellkedem)
2011. máj. 30. 22:21
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
akkor hova töltsek? xD
2011. máj. 30. 22:48
 22/45 anonim ***** válasza:
Leginkább sehova:)
2011. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
nem működik :/ de egyébként jól eltértünk a kérdéstől xd
2011. máj. 30. 23:06
 25/45 anonim ***** válasza:

Bocs barátom,elrontottam a bulidat,de egy 13 éves lány ne szórja szét a képeit a neten.

Annyi csorgónyálú vén kéjenc van kishazánkban...

2011. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Mi is volt a kérdés? XDDDD
2011. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretnél még többet megtudni akkor kérdezz még többet:) Szívesen válaszolunk rá, ha van még amit nem értesz. Képet kíváncsiságból kérdeztem, meg abból is lehet tudnék valamit mondani, hogy mit látott ő. Ám még itt is megpróbálhatod, ha nem nagy gond neked: [link]
2011. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Te figyu kislány, abból, ahogy itt írogatsz, nekem az jön le ebből a stílusból, hogy te még nagyon kislány vagy. Ha bizonytalankodsz, hagyd a francba az egészet! jobban jársz hosszútávon, higgy nekem ;)
2011. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod? Nem azért kérdeztem, mert rá vagyok gerjedve! Szállj már le rólam! Nem kértem semmi rosszat, de ha ennyire félsz akkor lehet priváton is elküldeni egy képet, ez jobb? Priváton is meglehet oldani, na ez is boszantana? Nem privátban kértem és nem azért mert erre bukom. Te mindenbe bele ütöd az orrod?
2011. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

átjöttem másik gépre ;) [link]


valszeg az a gép szar volt

2011. máj. 30. 23:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!