Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-33. Működhet? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-33. Működhet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Természetesen a lány 20, a férfi pedig a 33 éves. Tapasztalaitok hasonló korkülönbséggel? Köszönöm előre is.
2011. okt. 6. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetetlen
2011. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nicothyn válasza:
Figyelj, szerintem nem működik, ha komoly kapcsolatra vágysz. Bár szexuálisan fellendülést hoz, de mentálisan leépít, ugyanis az e korú nők még nem nagyon értenek a dolgokhoz. Persze van kivétel, saját tapasztalat ez.
2011. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Milyen dolgokat értesz ez alatt?
2011. okt. 6. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Működhet, nálunk működik.Ha szereted,miért ne? Amúgy senkinek semmi köze hozzá.
2011. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 voltam, a párom 31... 5 hónapig ment a dolog:D:D:D Ment volna tovább is, ha nem csalt volna meg...
2011. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 21 vtam a párom meg 33..8hónapig vtunk együtt de állandoan azt kellett hallgatnom,h ennek az egésznek semmi jövöje,őt zavarja a köztünk levő 13év..neki 1 Nőre van szüksége..de azért kaptam a soha nála jobbat szebbet nem éreztem,ha korban közelebb lennénk te lennél nekem a tökéletes dumákat..majd megcsalt az exével aki korabeli..

de valószínű h hosszabtávon ez nem is működött vna mert ő már egypár éven belül családot akar,és ugy érezte vna h ő engem csak leköt miközben kikéne élnem még magam..meg neki már ebben a korban megvannak a kis rigolyái amin már nehéz változtatni..

21/L

2011. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nos, elgondolkodtató. Visazont úgy érzem, kezdek szerelmes lenni :/
2011. okt. 14. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:

hát az nem jó,ha kezdesz beleszeretni..:S én is beleszerettem és már vagy 5hónapja szenvedek,és sírok..

ugyhogy szerintem vigyázz..!!


21/L

2011. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó :( Most még reménykedem, hogy csak aért érdekel, mert amellett, hogy egy nagyon rendes, aranyos, édes, helyes srác, még színész is, és ez nekem új, talán ezért. De van egy olyan érzésem, hogy nem :/
2011. okt. 14. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!