Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így működhet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal 3 hete és elég sok időt töltünk együtt majdnem minden este együtt alszunk, rengeteget beszélünk. A belső tulajdonságai nagyon tetszenek igaz hogy néha a stílusával (néha túl sokat beszél csúnyán és néha bunkó)probléma van.De külseje néha tetszik és néha nem és ezért kicsit elbizonytalanodtam.

Azt tudni kell hogy nekem előtte volt egy 5 éves kapcsolatom és viszonylag utána hamar találkoztunk.

A srác kivált belőlem érzelmeket de valahogy nem is értem se őt se magamat.

Ha találkozunk meg sem csókoljuk egymást meg semmi csak ha pl. nála vagyunk akkor, de valahogy mikor az ágyba fekszünk akkor van az hogy csókolózunk, ölelkezünk egész éjszaka átölelve alszunk és ilyesmik. Igaz mostanában már haladunk a jó út felé.

Meg engem az is meg rémített hogy ilyen hamar történt az egész hogy állandóan együtt alszunk, aztán mondtam h a nyakában lévő egyik medál egy volt barátnőtől kapta és ez érdekes (elméletileg ez neki fontos emlék)akkor levette, mikor nála aludtam és ő korán ment dolgozni mondta hogy itt van egy kulcs maradjak és aludjak de előtte már 3x mondta ezt a kulcsot (igaz mikor ezt felhoztam neki hogy ez furcsa azt mondta hogy ezt csak arra az alkalomra gondolta...ami szerintem nem teljesen így volt), azzal jön hogy márciusba elmehetnénk Rómába.

És közben azt mondja hogy mi még csak ismerkedünk...

Ti is így szoktatok? :)

Én 20/L ő 26/F


Mi a véleményetek????


2011. okt. 29. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Könnyen felszedhető állapotban voltál.

Nekem is volt olyan kapcsolatom, hogy az utcán csak egy puszi, aztán ágyban... Nagyon sokáig (10+) tartott, de be kellett vallanom magamnak, hogy nem vagyok és nem is voltam szerelmes.

Akit szeretek, azt azonnal átölelem, megcsókolom.

2011. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül gondolom hogy egyből szerelmesnek kéne lennem...Nem minden kapcsolat így kezdődik valahol ez idővel alakul ki
2011. okt. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!