Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Jogosan félek, hogy elbénázom, mert nincs tapasztalatom?
Egyébként ilyenek jutnak eszembe, hogy mi van ha pl randizok egy pasival, akár azzal akit írtam az előbb, hogy mennyire tetszik, akár valaki mással lényegtelen ebből a szempontból. Szóval, hogy randizunk, és beszélgetünk és mondjuk túl hamar nyílok meg, vagy mondok valami olyasmit, amit félreért. Vagy hogy túl lassan vagy túl gyorsan reagálok valamire. A másik, ami még így eszembe jutott, az a fizikai közelség, ahogy írtam nem szex vagy csók miatt aggódom igazán, hanem pl ölelés vagy kézfogás vagy egyszerű gesztusok, amik, ha valakinek volt már 1-2 kapcsolata, akkor teljesen természetesen jönnek (gondolom) de nekem meg tök új ez az egész és mi van ha ezeket reagálom le rosszul.
Egyébként mielőtt pszichológushoz küldenétek, tisztában vagyok vele hogy hülyeségeken aggódok, és valószínűleg ez mind majd jön ösztönből. De mégis ilyeneken parázok és kíváncsi vagyok más ezeket hogy győzte le magában, ha egyáltalán aggódott ezeken.
Kedves Kerdezo!
Aranyos vagy,hogy igy aggodsz,de hidd el,felesleges.Pasiknal talan gazabb a tapasztalatlansag,de csajoknal egyaltalan nem.Sot,en jobban becsulnelek erte.Inkabb legyen egy lany aranyosan esetlen,es benazzon,minthogy rutinbol hozza le az egeszet,meg ugy szexeljen,mint valami pornosztar.Nekem ilyenkor mindig az jarna a fejemben,vajon hany pasival gyakorolt elottem?Hany emberrel hasonlit ossze most engem?
Ha viszont egy tapasztalatlan,de bajos lannyal hoz ossze a sors,nem kell parazzak ilyesmin,hanem megvan az az erzes,hogy a lany meg romlatlan,artatlan es naiv,es ez tok jo.Szoval ne felj,szerintem nincs olyan pasi,akinel feltetel lenne,hogy Te parkapcsolati profi legyel.Ha igazan tetszel valakinek,az inkabb erteknek fogja felfogni a tapasztalatlansagod.Udv!
23/F
Bénázni? Az élet olyan amilyen, kapod a leckéket, megfejted és kapod a következőt. Fontos hogy mindig figyelj önmagadra, és azt tedd amit a szíved leginkább diktál, és a legjobb tudásod szerint cselekedj.
Köszönöm a reményt hogy vannak huszonévesen is még "ártatlan" leányzók!
Szia!
Ugyanebben a cipőben járok én is, csak egy évvel fiatalabb vagyok, mint te, de totálisan hasonló a helyzetünk. Most kezdem érezni, hogy a pasik meg-megnéznek, elég sok pozitív visszajelzést kapok a külsőmről, ami még új, mert eleddig nemigen forult elő.
Én ott tartok, hogy tényleg szeretnék párkapcsolatot, egy-két éve gondolkozom azon, hogy milyen jó is lehetne az. Mivel azonban a hímek nem nyitnak felém, és nemigen járkálhatok el itthonról, csak a szerelmes sztorik meg a kesergés marad (elég szigorú szüleim vannak). De ugyanúgy félek én is a tapasztalatlanságom következményeitől.
Valószínűleg ez tényleg természetes. Másfelől viszont szerintem az elénk állított példa az, ami miatt úgy érezzük, hogy el fogjuk rontani, de gondolj bele, nem is csoda: a lányok tizenkét-tizenhárom évesen a bulikban henteregnek a mosdóban a pasikkal, és azért ez szerintem már morbid. Őket látva van bennünk ez a félsz, mert egy olyan korú lány manapság már rohadtul tapasztaltabb, mint mi. Ez pedig a szülők hibája, az oda-nem-figyelés hiánya.
Úgyhogy úgy vagyok vele, majd ahogy esik, úgy puffan, és várom, hogy legyen valami, aztán meg majd minden jön magától, és ezt tanácsolom neked is, legyél türelmes magaddal :)
segítek én.
1 elmélet: ez ösztönös és pozitív dolog. egy kapcsolat, egy randi stb. aholis amúgy add önmagadat. nem reagálhatsz rosszul ha természetes vagy (mi más lennél). akkor meg?
ellenben ahol izgulni kell, mondjuk lecsapnak utcán a kis válltáskádért. no már most ezen lehetne izgulni egy picit. de ha te már természetes dolgon feszengsz, akkor mi lesz a nehézségekkel? szerintem büszkeséggel nyomd el a felesleges és bizonytalan érzéseket. te ennél több vagy, és bármikor történhet olyan dolog ami viszont okot ad az izgulásra.
Aczél és az ő törhetetlen nyugalma :)
Most jövök én aki viszont szintén aggódik általában hasonlóan felesleges dolgokon mint te. Esetlenségben és bénázásban bárkivel versenyre kelhetnék, de tudd meg ebből problémám még soha nem származott eddig mindenki szerint inkább aranyos voltam. Az, hogy túl gyorsan reagálsz vagy túl lassan esetleg szerinted nem megfelelően ezen kár aggódni. Mivel Te magad is írtad, hogy nem akárkivel kezdenél és eddig vártál egy olyan partnerre akivel tényleg komolyan el tudnád képzelni a dolgokat, szerintem ő lesz az akit abszolút nem zavar a tapasztalatlanságod. Ne aggódj :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!