Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi jön be a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi jön be a tini lányoknak?

Figyelt kérdés

14-16 évesekre gondoltam, mivel én 16 éves vagyok és fiú.

Külső belső tulajdonságok is jöhetnek.


16F


2011. máj. 25. 22:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

És mégis miből?? Dolgoztál? Aha persze.


Nekem van két házam meg 3 autóm és 7 számjegyű jövedelmem és épphogy elmúltam 30. Szóval tényleg nincs semmim sem. Én semmit sem kaptam a szüleimtől mivel ők szegények. Mindent magamnak teremtettem meg. És nem a tanulásból, mert abból kb éhen halni lehetne, de hogy ilyen jövedelmem nem lenne a diplomámból az biztos.

2011. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Bocs, hogy beleszólok, de mivel keresed a kenyeredet?

2011. jún. 11. 14:18
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Úgy, hogy nem alkalmazott vagyok. :) Egy nemzetközi vállalkozásom van.
2011. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Smátrola Gergő válasza:
a 14 éves csajoknak a 17 éves pasik jönnek be ez a divat ennyi
2013. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 annamari69 ***** válasza:
Akinek motorja és autója van, és TANULÁSSAL szerezte, érdekelne, melyik suliban fizetnek azért, ha valaki tanul? (Mert én is oda mennék:-)És 1-2 ötösért töltenek bele benzint, vagy megjavítják, ha elromlott?
2013. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érthette hogy minden 5 ösért kapott egy 5 ezrest anyutól vagy aputól
2021. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!