Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi jön be a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi jön be a tini lányoknak?

Figyelt kérdés

14-16 évesekre gondoltam, mivel én 16 éves vagyok és fiú.

Külső belső tulajdonságok is jöhetnek.


16F


2011. máj. 25. 22:33
1 2 3
 11/26 lacsiga ***** válasza:

jah am valaki nekem is segithetne hogy lehet kérdést kiirni ?? XDXD

irogatok itt össze vissza mindenkinek de én nem tudok kérdezni ! XD

2011. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Külső tulajdonságoknál nem igazán vannak elvárásaim, csak legyen ápolt, és semmiképp ne legyen kisfiús.

Belsőleg: ami a legfontosabb, hogy legyen őszinte, ezenfelül megértő, bármiről lehessen vele beszélni, és persze szeressen.

14/L

2011. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

fiu vagyok , félhosszu hajam van, vasalom,zselézem,lakozzom, mégsem vagyok b.zi,se emos , se puhány... nemtudom miért kell lenézni az ilyen fiukat?

mert valaki kopasz,meg full feketébe öltözik akkor már menö csávoo,meg kemény pasi ? ugyanmár...

van motrom,van autom, nem festem magam, ha kell odaszolok,ha kell megutom, senki sem nezi ki belolem , de ilyenvagyok.

magabiztos vagyok,kitartok az allitasom mellet, aki megismer az tudja milyen vagyok


a kérdésre válaszolva : az a legroszabb ha olyan akarsz lenni mint a többi, legyél egyedi, ne akarj hasonlitani senkire! Maradj mindég önmagad, ez jön be a lányoknak!

remélem valaki helyeseli majd amit leirtam x)


17/F

2011. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
semmi megjelenés,tekintet....olcsó kínai cuccokból felöltőző,vasalthajú, magukat divatosnak,trendinek tartó ratyirambokra.és ez csak rosszabb lesz.
2011. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"jah am valaki nekem is segithetne hogy lehet kérdést kiirni ?? XDXD

irogatok itt össze vissza mindenkinek de én nem tudok kérdezni ! XD"


most miattad utánanéztem, mivel én sem írtam még ki kérdést,viszont a válaszaimnál vagy 8 oldal van:)

tehát:főoldal-új kérdés

szívesen

2011. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Vagy belemész az adott témakörbe és a kérdéssor tetején van olyan hogy Új kérdés kiírása. De csak ha benne vagy az alkategóriában, szal ha belemész pl a Szerelem, szex-be akkor ott még választanod kell alkategóriát is, ahhoz hogy kijöjjön az új kérdés menüpont is.

Akkor most a kérdezőnek is válaszolnék:)

Nem tudom, komolyan nem értem a mai tiniket. Én éppen kijöttem már ebből a korosztályból, de mikor benne voltam se találtam olyan pasit köztük, aki érdekelt volna. Pont azért, mert tényleg nem elnézés, de a vasalt hajú, csőgatyás, iszonyat vékony pasik nagyon férfiatlanok számomra. De a barátnőim ezért voltak oda, bár sose értettem őket, mondjuk ők se értették, hogy én miért álmodozom 30 körüli, borostás, izmos pasikról... Na mindegy, ízlések és pofonok:) Szerintem nem korfüggő, hogy milyen pasik jönnek be. Nekem tiniként is olyan pasik jöttek be mint most, persze 14-15 évesen egy 30 körüli pasi max röhögött volna rajtam, vagy esetleg aranyosnak talál, ma már néha észre is vesznek:) De mindenkinek más tetszik van akinek a kövér, van akinek a sovány, az izmos, vagy a csontos, alacsony, magas, szemüveges, emós, rocker, deszkás, kocka. tök mindegy, de olyan nincs hogy 14-16 év közötti lányoknak így és így kell hogy kinézz ahhoz hogy sikered legyen. Valakinek úgyis az esete vagy, max még nem találkoztál vele. Előbb utóbb majd találsz valakit. De ne legyél más, csak azért, hogy tetszél a korodbeli csajoknak, ha változol csak magad miatt tedd.

20/L

2011. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"fiu vagyok , félhosszu hajam van, vasalom,zselézem,lakozzom, mégsem vagyok b.zi,se emos"


Nem vagy b@zi csak egy kis nyálas nyominger


"van motrom,van autom"


Tévedsz anyádéknak van te nagyképű kis seggdugó. Ők vették neked, mert biztos nyaliztál.


"odaszolok,ha kell megutom"

Te aztán kemény vagy b@szod.


"kitartok az allitasom mellet"


A hülyeség mellett is ki lehet tartani. Az a legrosszabb amikor valakinek nincs igaza, de nem hajlandó változtatni a nézetén.

2011. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

kedves utolsó

énvagyok az a nyálas nyominger :DD


1) nemtudom mi a nyálas ,abban ha valaki szereti 1 bizonyos szinten a divatot

2) nemvagyok az a nyalizós fajta, anyámék adtak bele pénzt , de messze nemvolt elég az, negyede volt kb. Amim van,arra mind én gyüjtöttem össze, 1 részét tanulással,és a saját szorgalmammal

3) mert neked nincs semmid, amivel birsz 1 picit is dicsekedni, ne a másikat osztd már ki. köszi


bocsi az offért :)

2011. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

17 évesen ne mondd már, hogy saját pénzből vettél autót meg motort. Ne röhögtess már. Mégis mennyit dolgoztál érte? Mert ha a zsebpénzedből van akkor is anyádék vették neked, csak max nem költötted el.

Vagy még az lehet, hogy valami nagyon gagyi használd motorod meg autód van. És mégis ki fizeti a fenntartási költségeket? Azt ne mondd, hogy te fizeted, mert annyi pénzt keresel.

2011. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

apriliam van : ) mazda auto : )


de,én fizetem,én gyujtottem rá egész életem során, + tanulástanulástanulás.

szerencsem van a szuleimmel, de messze nem eloskodok rajtuk : )

2011. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!