Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi kell a mai tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi kell a mai tini lányoknak?

Figyelt kérdés

Ami megfelel a magas elvárásuknak.


Olyan 14-16 éves lányokra kell gondolni.


16 éves, sajnos csalódott fiú...


2011. ápr. 6. 21:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Helyes legyen, sportos, magabiztos, vagány.-> Egyszóval tökéletes. Ha ennél gyengébb vagy, ásd el magad!!
2011. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Képet, majd pontozunk.
2011. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
ha ez a kérdés felmerül benned akkor nem olyan mint te. KÉPET!
2011. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%

Hogy milyen? Hát barátom mondom: 1. verzió: Legyél 40 kg, alultáplált, vasald le a hajadat úgy, hogy ne láss ki, igyál meg cigizz, legyél depressziós és vagdosd a karod.

2. verzió: Told le a gatyád a térdedig, nyald fel a hajad, tegyél be fülbevalót, menj szoláriumba, magyarul légy egy metroszexuális köcsög.

3. verzió: Lehetsz dagadt igénytelen ha van kocsid, van lóvéd...


megjegyzés: autó mindegyik verziónál előny!!


Na ez kell a mai 14-16 éves tinip***áknak!

Tisztelet a rendkívül alacsony létszámú kivételnek...

2011. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

A gond ott lehet, hogy te nem vagy pasi, csak gyerek.

Mondjuk ők is azok.

De még tán nem kéne ilyenekkel játszani...

2011. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok (pár hét múlva 15) és engem pl az fog meg egy pasiban ha kedves, aranyos, és törődik velem, figyel rám! A legtöbb pasi ilyen korban csak smárolni meg baszni akar a barátnőjével (tisztelet a kivételnek) ezért szerintem kincs az a pasi aki tényleg odafigyel a barátnőjére! :)

külsőségek.. kinek ki jön be.. deh sztem a sportos, magas ápolt külsővel nem lehet mellélőni. :)

De szerintam nagyon fontos a humor is! Ha jó dumád van de nem olyan tökéletes a külsőd akkor is simán bevágódhatsz bárkinél..

2011. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én nem adok magamra, legfeljebb egy kicsit. Nem tudom, hogy hol élnek ezek a mai lányok. Nincs olyan, hogy tökéletes.


18/F

2011. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

magasabb,mint én

helyes

nem valami igénytelen senki

értelmes,okos

vicces

hűséges

figyeljen rám

legyen rám elég ideje

merjen felvállalni a barátai előtt is

raperek;emosok;túlápolt,pink pólós szolisok kíméljenek


14L (írhatsz privit,akár msn-t is)

amúgy képpel egyszerűbb lenne

2011. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

21:53-as válaszoló vagyok


[link]

2011. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

mit akarsz 16évesen??? úgy értem ha valaki a nyakadba ugrik azt nem kell eldobnod de most nem azon kell erölködnöd hogy nőt szerezz hanem hogy 10év múlva ők akarjanak megszerezni téged

számtalan cukifiút ismertem akiket körülrajongtak a lányok és ők persze "belőtték az efféle ziccereket".De a tanulás már nem ment annyira...le se tudtak érettségizni.Őket ez eleinte nem is zavarta de mivel így nyílvánvalóvá vált hogy hosszabb időre nem lehet velük tervezni hát leértékelődtek.Úgy is lehet mondani hogy a karrier kisiklása elzárta a p.uncicsapot is.

Én azt mondom neked hogy a nagyfiúk nagylányok világa egészen más mint az általad ismert tinilámur ahol ha helyes vagy nyert ügyed van ha nem vesztettél már az elején mert oly egyszerű a képlet.Később bejönnek egyéb tényezők is mint a "mennyire találtad meg számításaidat a világban".Nem az egyetlen perpillanat lényeges szempontot kell meghazudtolnod hogy "ez a külső is jó ha így tálalom úgy tálalom" hanem a közelgő szempontokra úgy felkészülni hogy azzal kompenzáld a jelenlegit

2011. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!