Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi kell a mai tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi kell a mai tini lányoknak?

Figyelt kérdés

Ami megfelel a magas elvárásuknak.


Olyan 14-16 éves lányokra kell gondolni.


16 éves, sajnos csalódott fiú...


2011. ápr. 6. 21:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

21:52-osnál is világosan látszik. Az első pár sorból azt hinnéd rendben vannak az igények. Eestleg még az is számít, hogy szorult-e beléd némi jó érzés. Aztán jön a szokásos szöveg: nézzél ki úgy mint egy filmsztár, vagy legalább dumálj le mindenkit a földig, és viselkedj úgy mintha tényleg sztár lennél.


Persze, magasan, sportosan ápoltan nem lehet mellé lőni.

Ugyan, dehogy nem... csak finoman fogalmaztad meg az igényeidet! :D Vagy tévedek?


16/f

2011. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

hát tudjátok nekem eddig olyan kellett hogy kedves aranyos megértő és szeret...de rájöttem h lósz*rt sem ér. inkább az kéne már h simán megd*gjon. csk úgy szeretetteljesen. ehelyett idiótaságokkal b*szakszunk mert túlságosan töketlen ahhoz h megtegye...és nem vagyok ribanc de már elegem van.


16/L

2011. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
mi történt kedves utolsó?:O
2011. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
nem történik semmi és épp ez a baj. vagyunk egymásnak. közbe olyanokat csinál ami épp azt jelenti h többet akar. erre kiderül h nagy a szája csak..ha olyan van akk nem igaz h nem lehetne cselekedni...TÖKETLEN. komolyan mondom...más örülne ha a barátnője szexelni akar erre ő...játsza a menőt de még kisfiú
2011. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Tapasztalatból. A sok gyökér emós, goth, diszkópatkány balfék akiknek nincs egyéniségük és a TV-ből vagy újságokból látott majmok a példaképeik...sajnos ez kell nekik...de hál Isten vannak kivételek...Szerintem maradj önmagad és add is azt...így legalább olyan csajt találsz aki tényleg annak szeret aki vagy :)


Neröhögjééél 14/F xD

2011. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
utolsó...igazad van. és miért röhögne bárki is? legalább normálisan látod.
2011. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de a kedvesek közé tartoztam eddig. Pénteken a fősulin másztam kifelé az ajtón és láttam, hogy jön egy csaj de ez a tipikus kis ribi, táska félig a kezén teló a kezében na én meg elé vágtam elég parasztul ő meg csak bámult. Este buli volt és mit ad isten összefutottunk és a csaj elkezdett nekem szövegelni, hogy de paraszt voltam stb. Mondtam neki, hogy nem vettem észre. A vége az lett, hogy mentünk sétálni egyet és összejöttünk. :D

A kapcsolatnak nem hiszem, hogy lesz jövője de nem érdekel. Ráéreztem, hogy mi is kell a nőnek. Természetesen nem akarom így folytatni csak már érzem, hogy kell beszélni. :)

2011. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

22:57-es

igazad van!! viccesen, de lényegretörően fogalmaztál;))

na ennyi. ilyen egy jófej srác :DD


14L

2011. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

22:57 es vagyok...

Úristeeen >< engem most megdicsértek >< eddig elszoktak küldeni úgy az egyenlítő környékére h 14 évesen nepofázzak bele a témákba :P

Ez most jólesett :)

Jah és mégvalami a kérdezőnek...ha a csaj aztkéri h változz a szarabbik irányba inkább hagyd ott mert nelegyen tebelőled is ez a hmm... hogyismondjam...rothadék ^^

2011. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

22:57es

14éves vagy?húúúú akkor inkább tudod hova menj......mondjuk az egyenlítő környékére

2011. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!