Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi kell a mai tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi kell a mai tini lányoknak?

Figyelt kérdés

Ami megfelel a magas elvárásuknak.


Olyan 14-16 éves lányokra kell gondolni.


16 éves, sajnos csalódott fiú...


2011. ápr. 6. 21:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

ismét meg kell, hogy dicsérjelek :D komolyan.. amúgy ja ne pofázz bele :D:D de komolyan.. ez engem is idegesít, én 14 éves fejjel ne láthatnám azt, amit mások igen.:D

jókvagyuunk:D:D

amúgy kedves kérdező: ha neked nincs bajod magaddal, akkor csak egy kis önbizalomra van szükséged, mert akkor vagy jó, ha jól érzed magad a bőrödben:)

14L

2011. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Iggeeeeen :D ezt a beszólást már vártam :'D de azért még ideírom neked 22:57

14/F!!! XD

2011. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

nekem? nemis nekem:(( gonosz vagy. utállak.

a kérdezőnek meg még annyit, hogy ne légy csalódott! mert nincs tökéletes pasi! valaki számára majdnem tökéletes lehetsz, mert kevés olyan dolgod lesz, amit nem tud elfogadni. sok sikert, és keress egy szép,okos és megértő lányt, aki szeret! :))

2011. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Nahmostmár elvesztettem a fonalat de egyetértek az előttem szólóval telljes mértékben :)

22:57

2011. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

írj privit és akkor majd megérted :))

és még jó,hogy egyetértesz :D:D

14L

2011. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Kapcsold be az e-mail-t mert így nehéz lesz :P
2011. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
szőke vagyok jó?:D
2011. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
(Y) Jó xD
2011. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:47

Privát e-mail a válasz írójának


Én bevállallak, ha ez a legnagyobb problémád.

Amúgy akik azt írják, h a nőknek tökéletes csávó kell azok álomvilágban élnek.

Egy nőnek egy határozott, erős férfi kell, aki mellett biztonságban érezheti magát. Ennyi. Nem kell D&G cucc, mert azzal csak a saját nyomorúságát akarja leplezni a csávó, nem kell rengeteg pénz, elég, ha nem vagy csóró, és nem kell, hogy pincsikutyaként rohanj a csaj után.

2011. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!