Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi jön be a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi jön be a tini lányoknak?

Figyelt kérdés

14-16 évesekre gondoltam, mivel én 16 éves vagyok és fiú.

Külső belső tulajdonságok is jöhetnek.


16F


2011. máj. 25. 22:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ahogy szétnézek a mai lányok között: b u z i k.


Az olyan férfiak, akik testresimulós, rózsaszín felsőben járnak, szörtelenítik magukat és "cukker" csillogós fülbevalót viselnek.

Ez sehol sem férfias, de menő és divatos.

Ennyi.

2011. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 lacsiga ***** válasza:
igy van támogatom az elözöt ! ha emos vagy az még inkább bejön a lányoknak ! szoval hogyha sportosabb testalkatod vagy férfia testalkatod van akkor nagyon gyorsan kezdj el diétázni XD
2011. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
hehe utolsón egy kicsit meglepődtem hogy diétázásra int :D sajnos 18 éves korom ellenére még csak 60kg vagyok és próbálnám ezt feltolni a jövőben 70-re is akár :D de meg pont az ellentetjét mondod :D szerintem minden lánynak más tetszik, meg sokat számít a kisugárzás,magabiztosság, egy kérdésre felejtsd el pl a talán,mind1 stb. kifejezéseket :D
2011. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Tombiii válasza:
a köcsög SP imitátorok...bár tisztelet a kivételnek
2011. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
magasabb legyen tőlem. ne legyen fülbevalója. ne legyen puhapöts. de ne is legyen bunkó...vagy lehet az is de velem ne bunkózzon. ha mégis teszi, akk teszek róla h ne legyen hozzá kedve...lehetőleg ne legyen kurv@pecér, aki a csajokat is csak úgy dugja meg...semmi nélkül.szeressen.
2011. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

jah és az sem hátrány ha szereti a rockot :)


16/L uccsó voltam

2011. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha most megkapod a tuti választ, akkor olyan leszel? Aztán két év múlva megkérdezed, hogy a 16-18 éves lányoknak...

Érted, ugye?

2011. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 lacsiga ***** válasza:

az enyémre kommentelönek

hidd el mostanába az emo a király ! nem nem azért reklámozom mert az vok ! pont ezen vok kiakadva hogy mára az a tuti pasi a csajoknál akiben nincs férfiasság !

akinek a haja az arcába log a pofájába van egy karika és csak rini tud ! XD

2011. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

lacsiga: pontosan


A 16 éves lánykának: Amikor én 16 voltam, én is beleírtam, hogy szeresse a rockot :P Ma már felnőttem. Most már az előírás: metál XD


(első hozzászóló voltam)


20L


u.i.: Amúgy megkérdezném, hogy te miért is kérdezel ilyesmit? Már csak azért is, mert.. ha 16 éves vagy és csak kicsit is kinyitod a szemed, te is látod, hogy kire tapadnak a kifestett, kistarisznyás ribik a gimiben (:

Ehhez nem kell kódfejtés, max szemüveg (:

2011. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 lacsiga ***** válasza:
háát.. én ugy veszem észre hogy nem csak a 16 évesek vannak igy hanem 14 töl a korosztályomig !
2011. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!