Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenéért csinálta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért csinálta ezt velem? Most komolyan lányok miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon jól elvoltunk egy éve vagyunk együtt.

Megtettem mindent azért, hogy jól érezze magát velem változatossá tettem a szexet, sose csináltuk ugyanazt másban se. Mindig mentünk mindenhova hetente kb 3-4 szer találkoztunk és nem hiszem, hogy az idegeire mentem. A legjobb barátnőjének akivel én is jóba vagyok mindig is mondta, hogy számára én vagyok a nagy Ő. Veszekedések voltak, mert hol nincsenek de sose voltak nagyok szakításhoz csak egyszer vezetett úgy fél éve.

Az történt, hogy én bulizni mindig is elengedtem, nem is járt sokat ha ment is ilyen csajos bulik voltak, múlthét pénteken pedig meg csalt. Na ez miatt buktam ki és most nekem nagyon szarul esik, de méghozzá az exével csalt meg.

A tenyeremen hordoztam, de a pénz nem dominált a kapcsolatban. Sokszor csináltunk olyasmiket amihez pénz se kellet (pl.: parkban sétáltunk ilyesmik) viszont ha csak így sétálni mentünk meg satöbbi akkor ő kérte, hogy csak azt csináljuk. Jel sose utalt arra, hogy bármi baj lenne köztünk, mint leírtam a barátnője mondta többször is.

Szóval csajok ti nektek mi a fene kell? Mindent megadok egy lánynak és az sem elég, miért kell megcsalni valakit???

Legalább ne állította volna folyamatosan, hogy én vagyok neki az igazi meg stb...

19/F, 19/N


2011. máj. 24. 22:54
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Eléggé gáz, hogy ilyenek vannak.
2011. jún. 2. 21:53
 42/46 anonim ***** válasza:

Túl tökéletes volt? Nem tudom. Nálam majdnem úgy ez volt, csak én vagyok a lány. Fenekét is fényesre csiszoltam az exnek, nem volt elég neki. Rám szép lassan nem volt ideje, egész nap tanult, más lánnyal foglalkozott napi szinten több órát. Ő is olyasmikről beszélt, hogy ennyire még nem szeretett, feleségül vesz stb, én meg vakon mentem előre. Soha nem veszekedtünk, igy nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak mikor jött egy ilyen időszak. Én se tudom mi kell a pasiknak.

Bocs az offért.

20/l

2011. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

A teljes kérdést, az összes hozzászólást átolvastam, megértettem.


A válaszokban vannak igazságok és mondvacsinált találgatások. Elsősorban akik azt írták, hogy nem vagy papucs, azoknak igazuk van. Nagyon nehéz eltalálni azt az arany középutat, melyen nincsenek viták, veszekedések, féltékenykedések, csalódások!


Mivel még csak 19 éves vagy, feltételezem, hogy van még némi tojáshéj a fenekeden, és habár próbálsz visszavágni a gyerekes beszólóknak, néha kicsit játszod a fejed, mert lemertél írni pár csúnya szót.


Amit mindenképpen kiakarok emelni, az az lenne, hogy a barátnőd szerintem valamit biztosan érezhetett az exe iránt, hisz ő volt az életének egy fejezete, közös emlékek miegymás, tehát igazából azok a nők akik merik azt állítani, hogy már semmit sem éreznek egy ember iránt, azok hazudnak, hisz a szerelmet, a szerelem érzését nem lehet teljesen kitörölni, max. nem gondolunk vissza rá. De a barátnőd nem tudta kezelni a helyzetet, nagyon jól tudta, hogy mit tesz, és hogy annak következményei lesznek előbb-utóbb úgyis. Nekem is van egy 21 éves barátnőm, én magam is annyi vagyok, és tuti nem csalnám meg, mert értelmetlen döntés lenne, hiszen ha egy lány megad nekem mindent a szeretet és az ágy terén, akkor miért is keressek mást?

Visszatérve hozzád, kicsit azért te is hibás vagy, mert sajnos nem voltál alfa hím. Minden nő kicsit mélyen szeretne szenvedni egy pasiért, unalmas az élet, ha mindent a feneke alá tolnak, és nincsenek izgalmak a kapcsolatban. Nem azt mondom, hogy csald meg, de valamiért csak volt rá oka, hogy megcsaljon. Az lenne a helyes döntés, ha leülnél egy lánnyal beszélgetni, és tapasztalatokat szereznél. A legjobban a nőktől tanulhatsz, mert egyesek nagyon jó tanárnéninek születtek ;) Én is ha tehetem, lányokkal osztom meg a gondjaim, mert nőként gondolkoznak, és seccperc alatt kitalálják, hol rontottam el, nem voltam-e túl nyomulós vagy nyálas, papucs vagy nagyon "mű". Legyen önálló egzisztenciád, akaratod, céljaid, érzelmi stabilitásod, játszadozz a nőkkel, de ha látod, hogy partnerek ebben, akkor előcsalják belőled a vadászösztönt!


Remélem hasznos infókat osztottam meg veled, Kedves kérdező!

21 éves vagyok.

2011. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondom, hogy csald meg, de valamiért csak volt rá oka, hogy megcsaljon."


Általában aki már alapból képes a megcsalásra (vagyis magyarul: hazudni, zsinórban hazudozni, átverni, átejteni) nem nagyon ismeri a becsület fogalmát. Aki nem ismeri a becsület fogalmát, annak nem nagyon kell ok, vagy indok. Aki ismeri, az pedig semmiért nem tenné meg. A többi az emberi állhatatosság vagy állhatatlanság kérdése.

De a legostobább szöveg az, amikor a megcsalt felet is hibáztatják. Ha annyira rossz valami, akkor tessék elhagyni, de nem megcsalni. Ja, hogy ahhoz már puhap.csök vagyunk? Akkor meg ne tessék sírni!

Kicsit idősebb vagyok a te 21 évednél, hidd el, fogod még máshogy látni a dolgokat.

2011. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

„Az lenne a helyes döntés, ha leülnél egy lánnyal beszélgetni, és tapasztalatokat szereznél. A legjobban a nőktől tanulhatsz, mert egyesek nagyon jó tanárnéninek születtek ;)”


Na persze, nőktől csajozási tippeket kérni.



„azok a nők akik merik azt állítani, hogy már semmit sem éreznek egy ember iránt, azok hazudnak, hisz a szerelmet, a szerelem érzését nem lehet teljesen kitörölni, max. nem gondolunk vissza rá”


Akkor most ennyi erővel mindig rettegni kell, hogy az exe iránt érez valamit és vissza fog menni hozzá? Ha véget vetett egy kapcsolatnak, de még nincs túl rajta, akkor ne akarjon belemenni egy másikba!

2011. jún. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:21


Igen van még talán tojáshély a seggemen, de tudod mit had legyen. Én jól érzem magam és a az ha valaki egy kicsit még gyerek sose baj. Mint leírtam, nem ugráltam körbe keresett ő is engem és mint mondtam voltak lemondott találkák a részemről meg mondtam neki, hogy nem. Több esetben is. Szóval hidd el ha akart valamit csinálni nem adtam könnyen a derekamat! Volt hogy rövid, volt hogy hosszabb pórázon tartottam.

2011. jún. 3. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!