Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenéért csinálta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért csinálta ezt velem? Most komolyan lányok miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon jól elvoltunk egy éve vagyunk együtt.

Megtettem mindent azért, hogy jól érezze magát velem változatossá tettem a szexet, sose csináltuk ugyanazt másban se. Mindig mentünk mindenhova hetente kb 3-4 szer találkoztunk és nem hiszem, hogy az idegeire mentem. A legjobb barátnőjének akivel én is jóba vagyok mindig is mondta, hogy számára én vagyok a nagy Ő. Veszekedések voltak, mert hol nincsenek de sose voltak nagyok szakításhoz csak egyszer vezetett úgy fél éve.

Az történt, hogy én bulizni mindig is elengedtem, nem is járt sokat ha ment is ilyen csajos bulik voltak, múlthét pénteken pedig meg csalt. Na ez miatt buktam ki és most nekem nagyon szarul esik, de méghozzá az exével csalt meg.

A tenyeremen hordoztam, de a pénz nem dominált a kapcsolatban. Sokszor csináltunk olyasmiket amihez pénz se kellet (pl.: parkban sétáltunk ilyesmik) viszont ha csak így sétálni mentünk meg satöbbi akkor ő kérte, hogy csak azt csináljuk. Jel sose utalt arra, hogy bármi baj lenne köztünk, mint leírtam a barátnője mondta többször is.

Szóval csajok ti nektek mi a fene kell? Mindent megadok egy lánynak és az sem elég, miért kell megcsalni valakit???

Legalább ne állította volna folyamatosan, hogy én vagyok neki az igazi meg stb...

19/F, 19/N


2011. máj. 24. 22:54
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Túl hosszúra engedted a pórázt szerintem.

Fél évente elmehet bulizni a barátnőivel,de nem minden hétvégén,meg havonta.

Ha meg nem is laktatok együtt,akkor lehet,hogy végig tartotta a kapcsolatot az exel,telefon,sms stb.

2011. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Jah meg ha nem kötöttem le, hogy üljön otthon az is az én hibám ugye? Mondtam neki párszor, hogy inkább ne menjen el, de ha elment jó bulit kívántam és utána én döglöttem, vagy filmeztem ilyenek nem irkáltam sms-seket neki.
2011. máj. 24. 23:29
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy manapság a csajoknak az kell, hogy sz*rba se vegyék őket. Én úgy gondoltam, hogy ha szerelmes leszek, akkor az első a kedvesem lesz az életemben, de ha ez nem válik be, akkor köszönöm a figyelmeztetést, hogy hiába a kedvesség, leléptek egy olyan pasival, aki az első k*rvával megcsal.
2011. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Ha tartotta volna én azt tudtam volna. Nem járt el olyan gyakran. De tudod mit drága? AZ ÉN RETKES K*RVA ANYÁMAT, hogy nem köteleztem semmire. De még egyszer lássak meg egy olyan kérdést ezen az oldalon, hogy hol vannak a rendes pasik majd szépen megmutatom mit véleményeztél. Hát itt vagyunk ez kell nektek ti választottátok és igen én vagyok a paraszt papucs, mert nem basztam pofám és köptem le mikor bulizni akart menni.
2011. máj. 24. 23:31
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Igazából jogos amit írsz. Ha elengeded bulizni, akkor túl hosszú pórázon tartod. Ha nem engeded el, akkor meg önző/kisajátító/gyerekes/papucs/blabla vagy. Érted...ha van sapka az a baj, ha nincs sapka az a baj.

Egy nőnek általában semmi nem jó. Mindig talál valami hibát. És ha történetesen nem talál, akkor pont azt találja hibának hogy nincs hiba.


Hozzáteszem, hogy nem minden nő és nem minden lány ilyen. Az idősebb generáció például pont nem ilyen (vagyis a most idősebb, húszas éveik közepén vagy második felében járó lányok)....De ez a műanyag korcs-generáció ami már nagy amerikanizmusban nőtt fel, na ezt megnézheted, ez ilyen is, egy halom trágya. Fiúk-lányok 90%-át vegyesen beleértve.

2011. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. :( De egy év után azt gondoltam már, hogy az én barátnőm abba a kevés 10 % ba esik.

Hogy miért csalt meg az oka az volt, hogy ott volt az exe ő ivott és az exe mászott rá végül már nem tudta mit csinál. Na én meg ezután nem kérek belőle többet és szépen kiadtam az útját, még ha most nagyon szar akkor is. De igen papucs vagyok.

2011. máj. 24. 23:42
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
a papucs akkor lennél,ha ezt eltűrted volna.így,hogy kiadtad az útját,jól tetted.majd pedálozzon ő,ha akar még valamit.szard le,és nézd meg,milyen rosszul fog neki esni...tudom,hogy nehéz lesz leszarni,de próbáld meg.
2011. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Azt teszem. :) Szerencsére olyan ember vagyok aki kiáll a saját elvei mellett... szóval én biztos nem fogom keresni, igen szar de tudom, hogy így a helyes.
2011. máj. 25. 00:08
 19/46 anonim ***** válasza:
10%

A rinyálásodból ítélve, nagyobb punci vagy mint a csajod, vagy meleg, mint a szenes kazán.

Megértem ha faszra vágyott...


XD

2011. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyrészt jól csináltad a dolgokat. Figyelmes voltál, kreatív, és nem sajátítottad ki. (Én is szeretek eljárni csajos bulikba...) A kérdésedre válaszolva, fogalmam sincs ő miért csinálta ezt veled. Néha, ha minden tökéletes, muszáj elrontani. A tökéletesség nyomasztó, és fárasztó. De ez csakis a csaj hibája, ha nem tudott uralkodni magán. (Lehet nem kellett volna annyit inni, stb.)Vagy még nem tudta teljesen lezárni az exét, és érzett iránta valamit, vágyat biztos...

A hűség egy nehéz fogalom, és sokan nem ismerik. Kívánom neked, hogy legközelebb normális csajt találj abból a 10 %-ból. 19/N

2011. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!