Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenéért csinálta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért csinálta ezt velem? Most komolyan lányok miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon jól elvoltunk egy éve vagyunk együtt.

Megtettem mindent azért, hogy jól érezze magát velem változatossá tettem a szexet, sose csináltuk ugyanazt másban se. Mindig mentünk mindenhova hetente kb 3-4 szer találkoztunk és nem hiszem, hogy az idegeire mentem. A legjobb barátnőjének akivel én is jóba vagyok mindig is mondta, hogy számára én vagyok a nagy Ő. Veszekedések voltak, mert hol nincsenek de sose voltak nagyok szakításhoz csak egyszer vezetett úgy fél éve.

Az történt, hogy én bulizni mindig is elengedtem, nem is járt sokat ha ment is ilyen csajos bulik voltak, múlthét pénteken pedig meg csalt. Na ez miatt buktam ki és most nekem nagyon szarul esik, de méghozzá az exével csalt meg.

A tenyeremen hordoztam, de a pénz nem dominált a kapcsolatban. Sokszor csináltunk olyasmiket amihez pénz se kellet (pl.: parkban sétáltunk ilyesmik) viszont ha csak így sétálni mentünk meg satöbbi akkor ő kérte, hogy csak azt csináljuk. Jel sose utalt arra, hogy bármi baj lenne köztünk, mint leírtam a barátnője mondta többször is.

Szóval csajok ti nektek mi a fene kell? Mindent megadok egy lánynak és az sem elég, miért kell megcsalni valakit???

Legalább ne állította volna folyamatosan, hogy én vagyok neki az igazi meg stb...

19/F, 19/N


2011. máj. 24. 22:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
100%

Először is nem vagy papucs. Másodszor van olyan kategória akinek semmi/senki sem jó. Te pont kifogtad, vagy nem. Ez még a jobbik eset amikor még viszonylag "rövid" idő alatt derül ki miféle is a párod. Sok fiatal azzal takaródzik, hogy nem élte még ki magát. Lehet ő is ilyen volt, csak nem mondta, mert nem akart megsérteni. De lehet hogy neki az kellett, hogy legyen egy erősebb fél is az életében aki "húsként" kezeli és jól meg..., és egy olyan akitől a gyengédség jön. Ismétlem ez nem papucs dolog. Az a pasi aki szereti a párját igenis gyengéd, odaadó, figyelmes. Annak kell lennie, mert a nő szívét ez fogja meg. Hogy a ...ját mi az más kérdés.

Szerencsére nem minden lány ilyen. Nem szabad általánosítani. Hogy egy-két ember/hölgyemény milyen leszólóan ír arról, amit megtettél a lányért, az a saját szegénységi bizonyítványát támasztja alá. Mindenesetre én úgy gondolom, le a kalappal az előtt, amit elkövettél a kapcsolatotok érdekében.

Hidd el a sors hozz még olyan lányt aki őszinte,igaz és megértő társa lesz az életednek, létezik ilyen, megéri rá várni, még ha a rátaláláshoz vezető út rögös is.

2011. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Köszi szépen utolsó, majd ha túltettem magam rajta belevágok. :)

A 72%-os 00:09-esnek üzenem, hogy én legalább nem a neten huszárkodok és sírok, hogy nincs senkim. A te szellemes hozzászólásodból máris látni, hogy csak egy 19 éves szűz szerencsétlen vagy aki max nézegetheti a csajokat. Majd gyere irkálni a kommentet, hogy van barátnőd stb... de neked úgysem fogja senki se elhinni mert agyilag egy kis köcsög vagy. Majd ha érzel olyat mint én most akkor ugassál és a verd a melled. De ebből a kommentböl látszik, hogy te még fényévekre vagy akár egy csóktól is (talán fiúknál nagyobb esélyed lenne).

2011. máj. 25. 00:16
 23/46 A kérdező kommentje:

00:13 köszi szépen, hogy így átlátod a helyzetet. Amint kikuszálódtam ebből a rossz érzésekből nem fogok töketlenkedni megpróbálok még abból a 10 százalékba beletalálni. :)

Most az egyszer úgy érzem, hogy nekem igazam van! És köszi a megerősítést. Csak rosszul esik, hogy lepapucsoznak, mikor nem is voltam az. Köszi szépen még egyszer!

2011. máj. 25. 00:23
 24/46 anonim válasza:
86%

Tudod egy ember a másikról maximum akkor alkothat véleményt ha személyesen ismeri. Mivel itt ennek az esete nem áll fent, véleményt sem alkothatnának rólad, nem hogy lepapucsozni valakit ismeretlenül. Nem kell hogy rosszul essen, mivel az aki rólad ezt írta nem ismer, és tudod ismeretlen ember véleményére nem adunk:). Személyes meggyőződésem, hogy akik nem tudnak normálisan kommentelni egy kérdést, csak veszekedést vitát szítani, azoknak sok problémája van az életben, a kapcsolataiban, és ahelyett hogy itt cheat - huszárkodnának menjenek söprögetni a saját házuk tájára.


00.13-as

2011. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Így van. Épp ezt mondtam a 00:09 esnek. De legalább te tényleg átlátod a helyzetet és jól esik, hogy van valaki aki megérti. Volt rajtad kivűl még pár válaszoló akik szintén normális választ adtak őket fel is pontoztam, ahogyan téged is.
2011. máj. 25. 00:36
 26/46 anonim válasza:
Köszi szépen:D.
2011. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

22-23év alattiak mind komolytalan emberek jövő ügyileg - ritka kivétellel. Szal Ne csodálkozz, ha ilyen volt a nőd. Szerencséd lehet, hogy csak 1 éved ment rá. Utálatosak az ilyen lányok, és van belőlük elég.

Azt bírom, egyik kérdésben sírnak, hogy nem találnak normális pasit, másikban meg menőznek, hogy nem kell nekik se papucs, se talpnyaló. Ki érti? Ebből a gyogyós korból kilépnek majd, mikor rájönnek, hogy hoppá, most akkor egy HMCS-t akarok 7es BMW-vel vagy egy normális embert,akivel együtt lehet élni.


Nem vagyok egyedülálló, jelzem. F

2011. máj. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hidd el, nem veled volt a gond!!!! Ne hallgass azokra, akik azt írták, hogy papucs vagy, mert azok ugyanolyan ribik, mint a barátnőd volt, vagy ugyanolyan k*csögök, mint akivel megcsalt! Igenis vannak normális lányok, akik pont olyan fiúra vágynak, mint te! Én képtelen lennék megcsalni a barátom, pláne ha szeretem! Sajnos az élet sokszor igazságtalan, engem is vágott már jó párszor a földhöz, és nehéz talpra állni, és mégnehezebb újra bízni valakiben, de ha feladod, akkor lehet, hogy egy olyan lehetőséget hagysz ki legközelebb, akivel boldogan leélnéd az életed:) Ha olyan lányt akarsz, akiben úgy érzed, bízhatsz, inkább keress egy szűz lányt, azok általában normálisabbak, mint azok, akik minden héten eljárnak bulizni és rázzák a p*csájukat, hogy minél több pasi rájuk izguljon... De ami a lényeg, hogy nem te vagy a hibás! És remélem legközelebb találsz egy normális lányt:) 20/L
2011. máj. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Te mindent jól csináltál! Nem vagy papucs! A barátnőd vagy hóttrészeg volt vagy nem is szeretett téged igazán. Legalábbis nem annyira mint te őt!


Az a lány válaszoló aki lepapucsozott téged egy bunkó. Na az ilyen nőknek kellene egy igazán bunkó faszi leckének.


Egy-két ember viszont jól átlátta ezt a dolgot, szóval a lényeg az, hogy itt nem veled van a baj. így alakult és kész. Felejtsd el ezt a lányt Ennyi.

26.L

2011. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
100%

Szia.Ez abszolut nem papucs-sag.Az en parom is ilyen (mint minden normalis parkapcsolatban elo ferfi).6eve vagyunk egyutt van egy gyonyoru kislanyunk es SOHA eszembe se jut/jutott megcsalni.

A mai lanyok hat inkabb nem mondanek roluk semmit.

De a nokbe is meg van ugyanaz az oszton mint a magukkal nem biro ferfiakban.

Ne csuggedj talalsz majd olyat aki meg is erdemel.

(bocsi nem magyar a billentyuzet)

Sok sikert.

2011. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!