Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenéért csinálta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért csinálta ezt velem? Most komolyan lányok miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon jól elvoltunk egy éve vagyunk együtt.

Megtettem mindent azért, hogy jól érezze magát velem változatossá tettem a szexet, sose csináltuk ugyanazt másban se. Mindig mentünk mindenhova hetente kb 3-4 szer találkoztunk és nem hiszem, hogy az idegeire mentem. A legjobb barátnőjének akivel én is jóba vagyok mindig is mondta, hogy számára én vagyok a nagy Ő. Veszekedések voltak, mert hol nincsenek de sose voltak nagyok szakításhoz csak egyszer vezetett úgy fél éve.

Az történt, hogy én bulizni mindig is elengedtem, nem is járt sokat ha ment is ilyen csajos bulik voltak, múlthét pénteken pedig meg csalt. Na ez miatt buktam ki és most nekem nagyon szarul esik, de méghozzá az exével csalt meg.

A tenyeremen hordoztam, de a pénz nem dominált a kapcsolatban. Sokszor csináltunk olyasmiket amihez pénz se kellet (pl.: parkban sétáltunk ilyesmik) viszont ha csak így sétálni mentünk meg satöbbi akkor ő kérte, hogy csak azt csináljuk. Jel sose utalt arra, hogy bármi baj lenne köztünk, mint leírtam a barátnője mondta többször is.

Szóval csajok ti nektek mi a fene kell? Mindent megadok egy lánynak és az sem elég, miért kell megcsalni valakit???

Legalább ne állította volna folyamatosan, hogy én vagyok neki az igazi meg stb...

19/F, 19/N


2011. máj. 24. 22:54
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

04:47: Köszi a biztatást, ha a lelki állapotom jobbra fordul biztos, hogy fogok keresni olyan lányt (bár szűz lányt ebben a korban már nehéz találni). De addig én biztos nem fogok keresni de ha lesz lehetőség szerintem nem fogok lassítani, de most még nagyon szar. :S


11:15: Meg próbálom minél hamarabb, így talán könnyebb lesz elfelejteni őt, hogy én dobtam ki meg, hogy ő csalt meg. Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha ez nem jó amit csinálok akkor tényleg mi a jó? Akik szerint én csináltam rosszul valamit kívánom, hogy az életben csak parasztokkal jöjjön össze, majd akkor megtanulják értékelni a jót.


11:39: Semmi gond el tudom így is olvasni! Igazad van, hogy mi férfiak se mindig bírunk magunkkal, de legalább én nem csaltam meg. Igaz mentem én is el bulizni párszor, szét is csúsztam de mégsem foglalkoztam más lányokkal. Megpróbálok nem csüggedni és köszi!

2011. máj. 25. 12:45
 32/46 anonim válasza:

Papucs? Ez nem papucs dolog, szerintem ez normális egy kapcsolatban hogy oda figyelünk a párunkra, szeretném ha majd az én párom ilyen "papucs" lenne :)


20/L

2011. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Ha nincs túl az exén, hiába kényezteted el, az sem garantálja, hogy beléd fog szeretni. Hogy nem tudta, ki az igazi, hát... hülye volt. Előfordul.
2011. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok ilyet...


Am. kb ugyanezt velem is bejáccotta a drága párom...


16L (Ő 16F)

2011. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

A bnődnek tudnám ajánlani az olyan típusú pasikat, mint pl az enyém...Akkor majd fogja tudni értékelni, hogy mit jelent a szeretni szó...

kben megértem a helyzeted, nem vagy talpnyaló, sem papucs, egy normális párkapcsolatba ez kell. feltéve, ha mind a két fél normális, a te esetedben a csaj nem az, bocsiii

2011. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
49%

"Én lány vagyok. Egyesek szerint tök defektes, amiért úgy vélem, hogy a hozzád hasonló pasik idegesítőek, mivel talpnyalók."


Hülye idióta! Gondolom te is folyton azon rinyálsz, hogy nincs egy normális pasid, ha meg van, akkor idegesítő és talpnyaló. Remélem összejössz egy agresszív állattal, aki unalmában kiveri egy-két fogadat.

2011. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, én is jártam már így. Lehetsz akármennyire is kedves, izgalmas, jó pasi, az érzéseket nem tudod befolyásolni. A lány nem szeretett annyira mint te őt. Valószínűleg éretlen is volt, nem így kellett volna cselekednie, szakítania kellett volna veled még időben. Előtted az élet, biztos találsz majd különbet nála! Sok sikert hozzá!

25N

2011. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
80%

Nem olvastam végig az össze hozzá szólást.

Itt tudd hogy senkinek nem lehet igaza.

Nem látunk bele azokba a mikrorészletekbe amiket tudnunk kéne mit miért...átérezni pláne nem.

Felesleges abba belemenni mi volt hogy volt.

Feltételezem döntés előtt állsz.

Tisztázd le magad előtt mit akarsz a lánytól,ha akarsz még valamit,és ha nem,lépj tovább. Minél előbb annál előbb gyógyul a sebed...

2011. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
39%
Üdvözöllek azon férfiak népes táborában, akik már megtanulták, hogy nőben SOSEM SZABAD MEGBÍZNI!
2011. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is ez volt. Megadtam az exemnek mindent. Törődést, szeretetet, odafigyelést, tiszteletet, kedvességet.. Rengeteg időt, szeretetet és energiát fektettem a kapcsolatunkba. 7. hónapban egyszer csak odaáll elém és közli, hogy már nem szeret, ki vagyok rúgva. Első barátnőmmel is hasonló volt a szituáció. Szóval ezek után nagy lóf*szt fogok a nőkre áldozni, a kevés és drága szabadidőmet inkább magamra fordítom...
2011. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!