Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13éves csaj vagyok összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves csaj vagyok összejöttem egy 18 éves sráccal hogyan tovább? Nagyon szeretjük egymást

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon gyerek vagy az fix.Én szerintem nem sokáig vár rád majd a "pasid".A kérdésedből is látszik hogy még nagyon fiatal vagy a kapcsolathoz.De te tudod.
2009. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
seggfely. (igen, direkt írtam ly-vel. :D)
2009. márc. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

ha igazán szeretitek egymást akkor Sok boldogságot. :)


nemkéne mingyárt leszidni szegényt... biztosan ti is voltatok ijen helyzetben... senki sem tökéletes

az ő életük. úgy élik ahogy ők akarják, ha szeretik egymást akkor ennyi. nincs beleszólásunk. csak azért írt ide mert kíváncsi volt a Normális. ismétlem NORMÁLIS emberek véleményére... Ennyi...

2009. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
13 evesen szerintem maradj otthon és nézzed a meséket,mar ne haragudj de szerintem túl korai neked és a többi 13 evésnek,nemtől függetlenül... egy párkapcsolat..A szüleid mit szolnak hozza,tudnak róla?
2009. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
ez tényleg gyerekes ahogy itt vagdalózol már ne is haragudj meg érte:s de ....am. én nem értem a kérdést...???? mi az ,hogy hogyan tovább ?Nagyon szeretitek egymást hogyan nyilvánul meg ha nem tudod hogyan tovább ? abszolute nemértelek kiscsillag:) a kapcsolatban vagy miben hogyan? beszélgessetek érezzétek jól magatokat de az elején még ne menj bele semmibe!! tényleg:s nagyon eltudják hitetni azt amit nem igaz :s bár ezt hiába mondom szerintem.ha arra kerül a sor neazért feküdj le vele mert félsz és csak akkor ha nincs semmi kétejed! én 14 éves vagyok nem feküdtem le még a barátommal 7 hónapja vagyunk együtt és 18 éves egyre jobban szeretem.de én most jöttem rá arra hogy bár mindig azthiszed hogy ismered,még fél év után is lesz amin meglepődsz sőtt minnél többet vagy vele annál inkább megismered az igazi önmagát.
2009. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
fuu azért voltak még kommentek előző válaszoló vagyok és még csak most láttamm ik vannak. hát remélem hogy TE IS megfogta daz istenlábát:D és sokáig együtt lesztek boldogságban :p pusziim
2009. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Szia! Kiváncsi lennék, hogy mi a helyzet veletek, így fél év után, nagyon megköszönném, ha válaszolnál, legalább privibe.

De a kérdésedre válaszolva amúgy:

Énis voltam hasonló helyzetben, még nem voltam 14, a barátom 17 (na itt nemkell le "kishülyepic*ázni") na szóval.. volt szó szexről, de mondtam, hogy én még nem akarom, mondta, hogy ő vár rám.. na ez a lendület nem tartott sokáig, sztem jópárszor 'megcsalt', aztán végülis abban maradtunk, hogy barátok maradunk (és így is lett, azóta eltelt nem kevés idő, és még mindig barátok vagyunk) Az a baj az ekkora korkülönbséggel, ebben a korban, hogy a barátai nagyon tudják befolyásolni, szinte leszólják, ha nem dug meg... Szóval egy eredetileg tisztességes szándékú srácot is elronthatnak a barátai. Ezért vigyázni kell. De ha tényleg szeretitek egymást, akkor sok szerencsét, én nem szóllak le, mert tudom, hogy sok 13 éves érettebb mostanság mint egykét 16-17 éves...

Tényleg örülnék ha válaszolnál.. Köszi:

S.

2009. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

... Én is 13 vok, és egy 19évessel vok együtt...csak én ezt titokba tartottam...eddig....Mi nem nagyon tudunk várni, de tudom h ő más...nemhagy el, sőt fél tőlem...mármint attól h elhagyom, vagy megilyedek tőle...mindig nagyon gyengéd, és ez a lényeg! Jahh megpersze, h szeressétek egymást... ^ ^

Jah és a döntésedet ne befolyásolják, amik ide vannak írva... mindenről NEKED kell döntened ;)pux :3

2010. jún. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!