Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13éves csaj vagyok összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves csaj vagyok összejöttem egy 18 éves sráccal hogyan tovább? Nagyon szeretjük egymást

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:41
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
haggyuk...ti nem értitek tisztelet a kivételnek...
2009. márc. 15. 12:48
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Mit hagyjunk??


Azt hogy gyerek vagy még és mással kellene törődnöd? Azt hogy semmi keresnivalótok a "fiúddal" egymás mellett?

Azt hogy azt sem ismered mi a szerelem?


Szüleiddel is beszéld meg a dolgot, kiváncsi vagyok mit szólnának hozzá, ha megtudnák...

2009. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Édeske, attól hogy a fiúka kondizik és előnyös a külseje, egy éretlen pubi. kb olyan agyi szinten van, mint most te. ezért is jár veled, mert a korban hozzá illő lányoknak nyílván nem kell. és ez nem jó dolog. azért írom így, hogy megértsd, mert látom, kissé nehéz a felfogásod.
2009. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár :D Ha jól nézne ki nem kezdene egy 13 éves lánnyal..valami nagy gáz van vele, attól még h neked tetszik, valószínű az "idősebb", érettebb lányoknak (értsd 16+) már nem jön be
2009. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Pl Te se kezdesz egy 8 évessel mert tartod magad annyira...csak hogy megértsd a viszonyítást
2009. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Egy 13 éves kis gyerek nem érthet meg jó pár dolgot csak nagyon azt hiszi...

Nyugodtan cseszd el az életed, majd meglesz a böjtje nagyon is.

2009. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem miért kell lefikázni..

Csak feltett egy kérdést, ha nem tetszik nem kell válaszolni rá!

Kedves kérdező,pontosan hogyan érted azt, hogy hogyan tovább?

Ha nagyon szeretitek egymást,akkor mi a probléma? :)

A korkülönbség meg ne zavarjon, az én bnőm is 13 :)

17/f

2009. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
100%
Megkérdezted már tőle hogy mennyit vár rád? Mert nem hiszem hogy egy 18 éves fiú még ki bír kb:2évet szex nélkül, mert neked még minimum annyit kellene várni!!!!!!!CSAK EGY JÓ TANÁCS VOLT!
2009. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első sorban nem a sráccal van a baj. Az én tesóm is 13 éves, nap mint nap látom, hogy milyenek az osztálytársnői. Valójában kinéznek 16-17nek, úgy öltöznek, úgy járkálnak a folyosón, kacérkodnak, hihetetlen... Csak az a gáz, hogy kívülről hiába néznek ki évekkel idősebbnek, akkoris gyerekek. Főleg, hogy jónéhányat ismerek is és hát igen, ez van...
2009. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
A kommentjeidből látszik mennyire tapasztalatlan vagy mindenféle párkapcsolati téren. Szerintem foglalkozz inkább a tanulással, mert az ilyen gyerekek mint te, nem képesek kifejezni a gondjaikat, ha esetleg ő akar valamit, te meg nem, hogyan mondod meg neki, hogy még nem állsz készen rá? Ha teherbe ejt, hogyan mondod el a szüleidnek? Hm? Gondolkozz már kiscsaj, ez nem egy ostoba játék ami akárkinek megy, mellesleg a pasiddal is el tudnék beszélgetni erről a témáról, ugyanis én speciel még pénzért sem állnék le egy ilyen csitrivel mint Te vagy. Azok, akik itt írnak és próbálnak téged észhez téríteni, azok mind 1000000x tapasztaltabbak mint te vagy, egy 13 éves lány pedig sem testileg, sem szellemileg nem áll készen ilyen nagy horderejű dologra, mint egy 18 éves, érett sráccal való kapcsolat. Ő már érettségizik, te meg még el se ballagtál az általános iskolából. Én a helyedben elbeszélgetnék a szüleimmel, nekik is biztosan lenne egy-két keresetlen szavuk hozzád. Szerintem fogalmuk sincs róla, kivel kavarsz. 13 évesen még ne akarj szerelmes lenni egy 18 éves fiúba, ugyanis mindenki ki tudja mondani ezt az egy szót, romantikusan is minden érzelem nélkül, hogy Szeretlek.
2009. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!