Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13éves csaj vagyok összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves csaj vagyok összejöttem egy 18 éves sráccal hogyan tovább? Nagyon szeretjük egymást

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:41
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Te 14 évesen leszel fiatalkoru, akkor már nem bünteti a törvény, ha lefekszel vele. de gondolj bele, h azert eleg nagy a korkülönbség. ha szeret, akkor várni fog. nem ritka az ilyen h 13 éves a lany a pasi meg 18. de azert nagyon vigyazz, nehogy vmi olyanra kényszeritsen, amit te nem akarsz.
2009. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
köszi szeret úgyhogy várni fog rám amúgy nyáron leszek 14 ö pedig januárba volt 18
2009. márc. 15. 11:25
 23/48 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat
2009. márc. 15. 11:25
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne bántani a lányt, nem a lánnyal van baj...valószínűleg a srác vagy elég éretlen vagy pedig csak nem tud megkapni korabeli lányokat (külseje vagy stílusa miatt) és ezért van veled...úgyhogy csak okosan, ha találsz vki korodbelit feltétlenül cseréld le.
2009. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért bántottak sokan, mert ne haragudj meg, de 1: kicsit hülyeséget kérdeztél...mégis hogyan tovább? legyetek együtt, szeressétek egymást, kész. 2: te még csak egy kislány vagy és az ilyen kapcsolatokból szoktak lenni azok az esetek mikor 13-14 éves korodban odaadod a szüzességed valakinek, aki utána majd jól otthagy mert te csak egy kisgyerek vagy és csak addig voltál vonzó, amíg ártatlan voltál mint a frissen esett hó...utána, hogy nem vagy az, csak egy név leszel a büszke pasi listáján... de ha tanácsolhatok neked valamit, és megfogadod: legyél nyugodtan együtt a fiúval ha tetszik, de NE FEKÜDJ LE VELE! ha képes rád várni mondjuk 2 évet... akkor azt bizonyítja, hogy tényleg szeret és megvárja amíg te is érettebb leszel. De ha erősködik, hogy feküdjetek le, majd gondolj vissza a soraimra...

2009. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy tündérbogár, azt csinálsz, amit akarsz. nem az én gyerekem vagy. az anyád felelőssége, hogy mit teszel, nem a miénk.

ja, amúgy a pasikád egy korához képest éretlen tejfelesszájú kölök, különben korban hozzá illőt választott volna, nem egy 13 éves kisbigét.

2009. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

a pasim külsejével se a stítusával nincs gond...

ha érdekel kondizik úgyhogy csupa izom semmi gond nincs vele bulizós fajta...

várni fog rám megbeszéltük az elején hogy nem sietünk el semmit amúgy köszi a választ a normális válaszolóknak

2009. márc. 15. 12:01
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy izmos, jó a külsője és bulizós, messze nem elég 1 kapcsolathoz. Majd ha érett leszel egy párkapcsolathoz, te is rá fogsz jönni, hogy a belső sokkal fontosabb a külsőnél. Álomvilágban élsz...Egyértelműen látszik, mennyire nem vagy érett egy kapcsolathoz, de erőltesd csak nyugodtan...Nem ártana, ha a szüleid is felvilágosítanád, hogy 18 éves pasival kavarsz és le akarsz vele feküdni, hogy tudjanak segíteni, ha teherbe estél, nemi betegségeket szedtél össze, miegymás. Az én anyám régen pofán vágott volna, ha 13 évesen tanulás helyett ezzel töltöm az időm...De ma már no erkölcs, meg szigorú nevelés...
2009. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
...
2009. márc. 15. 12:39
 30/48 anonim ***** válasza:
93%

"ha érdekel kondizik úgyhogy csupa izom semmi gond nincs vele bulizós fajta... "


igen. és majd ez a srác fog várni veled 2 évet, csak a két szép szemedért :)


Jaj de gyerek vagy még...



25/f

2009. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!