Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13éves csaj vagyok összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves csaj vagyok összejöttem egy 18 éves sráccal hogyan tovább? Nagyon szeretjük egymást

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
80%

szülj neki gyerekekek és feltétlen hagyd ott az iskolát

nem értem miért kérded


ilyenek vagytok, most minek mondjuk, amit szoktak h éretlenek vagytok

2009. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Talán túlzottan is pesszimista vagyok, de én elgondolkoznék rajta, hogy 13 éves és 18 éves között komoly érettségi eltérés van, mind testileg, mind szellemileg. És van köztetek 5 év. Kicsit túlzásnak tartom egy 18 éves sráctól, hogy egy korodbeli csitrivel összejött, ahelyett, hogy a saját korosztályával próbálkozna. Nagyon szeretitek egymást? Ez nekem kicsit abszurd...
2009. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%

Szépen elfelejted ezt az egészet, és mész szépen vissza tanulni, mert nem való neked még ilyesmi. 13 évesen???

Mi lesz a következő 11 éves lány 20 éves faszi??


A 18 éves srác meg egy kis nyálas buz i lehet, ha nem talál a korához megfelelő lányt és csak egy 13 évest tud hülyíteni??


25/f

2009. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
képzeld igen szeretjük egymást és miért gond hogy ő 18 én pedig 13 amúgyis helyes pasi és nem csak hülyít
2009. márc. 15. 09:57
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Látszik milyen gyerek vagy. Az, hogy helyes, nem azt jelenti, hogy nem hülyít. Szerinted mit akar egy szexuálisan érett pasi 1 gyerektől? Na? Hát tudod neki vannak szexuális igényei is, amiket szeretne kielégíteni. Az ilyen fenemód érett kiscsajok meg dobják szét a lábaikat, mert szeretem, érett vagyok a szexre, nem akarom, hogy elhagyjon blablabla...Menj csak a fejed után, de utána ne gyere ide sírni...Fogalmad sincs, mi az igazi érzelem és milyen egy igazi kapcsolat. Mellesleg majd a szexen gondolkozz el, mert a párocskád le is csukhatják érte, mivel nagykorú...liliomtiprás...
2009. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

semmi közötök hogy hogyan cseszem el az életemet na csá

azt csinálok amik akarok ha egész nap a hátamon fogok feküdni és dugni akkor azt fogok nem mindegy nektek?

2009. márc. 15. 10:28
 7/48 anonim ***** válasza:
90%
De mindegy, de akkor mi a francnak kérdeztél kis csíra? Na kimutatkozott a szellemi érettséged. Pontosan így reagál egy kisgyerek, ahogy te. Hát pontosan ennyire vagy érett egy kapcsolatra pisiském. Ezen gondolkozz el.
2009. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy nem soká olvasunk egy ilyen kérdész itt?

"13 éves lány vagyok lehetek terhes, ha barátom belémélvezett, de nem teljesen mert már húzta kifelé? :D"


Szánalmas vagy kislányom. Édesanyád tudja, hogy 18 éves sráccal kavarsz?


25/f

2009. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
semmi közöd hozzá na pá azt csinálok amit akarok
2009. márc. 15. 10:36
 10/48 A kérdező kommentje:
mi közöd hozzá nem írok baromságokat nem vok olyan mint te
2009. márc. 15. 10:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!