Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha három hétig nem keresett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199009 kérdése:

Ha három hétig nem keresett a volt barátom, akkor később fog?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 00:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én megértelek,engem 1hónapja nem keresett,mi két és fél év után szakitottunk.Mikor sirva szakitott azt mndta,hogy szeret.(ya persze)

Én nagyon szeretem,néha főleg az első 2hétbe folyton abba reménykedtem,hogy keres majd,meg megbánja.Most is van,hogy eszembe jut,hogy milyen jó lenne,de eztán belegondolok,hogy kell a halálnak,ha igy kidobott(meg megtudtam,hogy a hátam mögött már csajozik)

Próbálom magam túltenni rajta,amúgy is sokkal nagyobb esélye van annak,hogy keressen,ha látja,hogy jól vagy,elvagy és túllépsz rajta.Akkor talán van esélye,hogy beparázik,hogy tényleg elveszit.

De ha valaki képes ilyen simán kilökni az életéből és túltenni magát rajtam/rajtad,az sajnos valószinüleg nem szeret.Nekem is fáj,de ez van,ezt el kell fogadni. :S

Szóval bármilyen rossz is,próbálj ne reménykedni.

Nekem az ez elötti exem,(első komoly kapcsolatom,most 3év!

után próbálkozott be újra,hogy rájött,hogy még mindig szeret,meg én voltam neki az igazi.Hát komolyan,csodálkozott,hogy már nem kellett(pedig ano meghaltam volna érte,úgy imádtam)...Ebből is látszik teljesen kiszámithatatlan jelentkezik-e és ,hogy mikor.

De ha erre várunk,és folyton csak reménykedünk,teljesen tönkremegyünk.Én inkább próbálom magamnak hangoztatni,hogy miután igy cserbenhagyott és igy félreismertem,mostmár ha utánam vágnák se kellenne...

Sok szerencsét 20/L.

2011. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm.: ) ez teljesen igaz. Nem érdemes reménykedni,hiszen ha eddig nem keresett valószínű,nem is fog. De az igazság az,hogy ő is sírt mikor elváltunk...hogy szeret,de ez így nem jó...a sok veszekedés.. a sok szakítgatás,a sok vita.:S egyébként egy cipőben járunk. ( bár nem teljesen ) : ) nekem is volt egy egy éves kapcsolatom,én is halni tudtam volna,azért,h vele legyek... miután eltelt két-három év. Találkoztunk és azt mondta,h kezdjük újra. Én nem akartam újra kezdeni. Hogy őszinte legyek, ha keresne az exem (mármint akivel most szakítottunk .) nem hiszem,h újra össze jönnék vele. Mert már túl vagyok a nehezén. Ha újra összejönnénk lehet,hogy ugyan ez lenne. Csak jobb lenne a lelkiismeretem,ha én dobhatnám el őt magamtól,minthogy ő engem : ( remélem mihamarabb túl leszek rajta: ) Köszi ezt a kommentet:)))
2011. máj. 20. 15:03
 23/25 anonim válasza:
az en baratom 2,5 ev kapcsolat utan szakitotunk es 10 utan keresett hogy meg mindig szeret !! en meg akkor kiatal voltam es huje!!! visza mentem hozza !! de nem tartott sokaig!!elso szerelem volt!!
2011. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
hát ezt a kérdést akár én is írhattam volna:\
2011. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Egy 17 éves fiúnak nem az a fontos, ami egy 20 éves lánynak. Ha tartósabb kapcsolatról álmodozol, ne kisfiúk fenekét fogdosd! ;D
2011. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!