Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha három hétig nem keresett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199009 kérdése:

Ha három hétig nem keresett a volt barátom, akkor később fog?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 00:10
1 2 3
 11/25 TOMAtm ***** válasza:
56%
lehet hogy fog,de valószínű h mást keres.énis összejárok az exemmel heti 3-4 alkalomra,de csak azért mert nem keresek bnőt magamnak,mert időm sem lenne foglalkozni vele.
2011. máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az én volt barátom 2 éve nem keres, azért mert VOLT.
2011. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Saját életemből tudok lehetséges forgatókönyveket mondani:


1. Én akartam, a másik fél nem: azóta se keresett.

2. Közösen rájöttünk, hogy mégsem kellünk egymásnak annyira, de emberileg megtaláltuk a közös hangot: baráti viszony, így, mint barátok keressük egymást időnként, dumálunk, de semmi több.

3. Én nem akartam, a másik fél igen: keresett, de elhajtottam, ne ringassa magát hiú ábrándokba.

2011. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
hát...8hónapig voltunk együtt...és állítólag mikor szakítottunk,akkor még szeretett...de most egy férfi el tud felejteni 8 hónapot 3hét alatt? (úgy,hogy én voltam neki az első?)
2011. máj. 20. 09:16
 15/25 anonim ***** válasza:

Hát barátnőmék december végén szakítottak, várta hátha jelentkezik a volt pasija és nem jelentkezett, egészen tegnapelőttig:S Kiszámíthatatlanok.

De azóta lett új kapcsolata,így már nem érdekli, elkésett,ennyi. Szóval ha most nem is, fél év múlva még jelentkezhet:)

2011. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

valószínűleg akkor, amikor már rég túl leszel rajta, és már hót közömbös. ilyenkor szoktak jönni, az ilyene,hogy "nem tudtalak elfelejteni" meg "még mindig érzek irántad valamit" satöbbi :D de akkor már mindegy, általában.


hát, ha időbe eszmél, akkor se fogadd vissza egyből, hadd bizonyítson előtte.


28N

2011. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

hát...8hónapig voltunk együtt...és állítólag mikor szakítottunk,akkor még szeretett...de most egy férfi el tud felejteni 8 hónapot 3hét alatt?


8 hónap? Ne haragudj,de látszik, mennyire fiatal vagy még, mert 8 hónap az bakkfitty. Nekem 1 éves kapcsolatnál is csak 1 hét kellett...

2011. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
meg nem is férfi, hanem még fiú.
2011. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 napietus ***** válasza:
59%
ja, elfelejteni...nem vagyok férfi, de nekem öt nap volt a leghosszabb idő, ami kellett, hogy túltegyem magam egy nem sikerült kapcsolaton.
2011. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Természetesen megértek mindenkit...hiszen mások vagyunk:) egyébként én 20éves vagyok,ő pedig 17 ! Velem az a baj,hogy nagyon sokáig örlöm magam egy szakításon.:S volt egy négy hónapos kapcsolatom is ,ahhoz félév kellett,h túl lépjek rajta...és még így sem vagyok 100%-ig biztos benne,h sikerült.

Nagyon nehéz..ráadásul a legjobb bnőm unokatestvére...:S

2011. máj. 20. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!