Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nélkülem megy bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nélkülem megy bulizni, egyik barátnőjével azt mondja azért nem akar velem menni mer akkor nemtud semmit csinálni és nem tud úgy felszabadulni, ez gáz?

Figyelt kérdés
vagy csak én érzem nagyon annak?
2009. márc. 13. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21:14 ha szegyenlos lenne nem jarna diszkoba....mert mi ertelme van..ha egyszer nem tud tancolni..ahhhhh hujeseg
2009. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A napnál is világosabb hogy lesz ott valaki(abban a buliban) aki miatt neked nem kéne ott lenni...


Egy kicsit szerintem palira vagy véve..

Ne mondjátok már hogy normális ha az ember együtt van valakivel..táncolgat más fiukkal is..


Engedd el..de mondj neki valamit azért..


Pl.. Ha bármikor valami visszajut a füledbe..akár csak egy csók..attól a perctől vége.


bár van egy olyan érzésem..hogy már nem rólad álmodozik,hanem kifelé tekintget a kapcsolatból..


ne legyen igazam

2009. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát remélem. az a helyzet hogy mindent megtud magyarázni :D de szerintem ez sokaknak nem újdonság. ha megcsal, nemhiszem hogy megfogom tudni.. de ki tudja
2009. márc. 13. 21:35
 14/17 anonim ***** válasza:

Nos..ismét az utolsó kommentelő vagyok..


Még azt is megpróbálhatnád hogy kicsit keményebb vagy vele..mert nekem nem úgy tűnik hogy te diktálsz.


Ha mondjuk megmondanád neki hogy nélküled ne menjen bulizni,hanem te is menni akarsz..mert ez így nem kapcsolat..főleg az elején.


egy szakító próbát megérne.... ha egyből rámondja hogy oké akkor vége..legyen így.


akkor előbb utóbb amúgy is kirakta volna szűröd.


(nem garancia hogy bejön..de legalább komolyan venne)

2009. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
na igen.. de ha megyek én is velük akkor mondjuk a barátnőjének nem lenne hol aludnia.. haza meg nemtudok jönni aznap éjjel mer 40km lenne közöttünk
2009. márc. 14. 20:36
 16/17 anonim ***** válasza:

a baratnod ejjel nappal megcsal tegedet

nem mentek egyutt bulizni mert szegyel tegedet vagy nem tud pasizni ? jarj utanna a dolgoknak csinalj meglepetest neki h egyszer a diszkoba latogasd meg

s ha nagy a tavolsag akkor egyik haverodat kerd meg h vigyen el

2009. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már régen rossz szerintem ha külön elmegy bulizni.én barátnömmel megbeszéltük hogy nem megyünk külön és titokban ment el :(
2010. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!