Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nélkülem megy bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nélkülem megy bulizni, egyik barátnőjével azt mondja azért nem akar velem menni mer akkor nemtud semmit csinálni és nem tud úgy felszabadulni, ez gáz?

Figyelt kérdés
vagy csak én érzem nagyon annak?
2009. márc. 13. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy ezt írom de én szakítanék vele.. Akkor menjen a barátnőjével moziba is, sétálni is, ágyba is, meg szeresse a barátnője. Amúgy arra célzott szerintem hogy nem tud semmit csinálni, h olyan dolgokat akar csinálni amiről neked nem kell tudni. De úgy látom veled meg is teheti.. Én akkor ott hagytam volna amikor azt mondja.. Szia
2009. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem 1 városban lakunk, most hétvégén nem tudtam volna vele lenni amúgyse hozzájuk, szüleik miatt. aztán mondta hogy menjek ki hozzájuk meg ilyenek. aztán mondtam hogy megy a barátnőjével bulizni.. erre meg mondta azt hogy most miért nem menne velem. amit fentebb irtam
2009. márc. 13. 20:38
 3/17 anonim ***** válasza:

na ez már rosszul kezdődik én nem tom hogy mióta vagytok együtt és milyen szoros a kapcsolatotok de én ilyen dolgok miatt szakítottam a barátnőmmel pedig minden remekül ment addíg amíg egyszer bele nem mentem az ilyen különbuizásba ezután történnek hogy "óóóóó hiszen csak egy barát" és hiphop pislogsz kettőt és már csak egy luzer vagy akinek a barátnője szabályosan megcsal én csak a saját tapasztalatom mondom lehet a te barátnőd nem ilyen csak akkor engedd el ha 100%ig bízol benne


23/F

2009. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
hát szerintem ezért ne szakíts vele, már nem azért első válaszoló, de ha te ezért szakítanál a pároddal... énis jobban szeretek a barátnőimmel bulizni. nem kéne, hogy nagyon féltékenykedj. talán szeretne másokkal is TÁNCOLNI!, ami nem éppen jelenti azt, hogy megcsalna.
2009. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
huuu hat ne legy mar naiv ha egy csaj mar addig jut hogy nem tud veled bulizni akkor!ahhh es ez gyakran elofordult mar?
2009. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Uhh.. szerintem nagyon gáz! Én soha nem mennék a párom nélkül bulizni! Mit értett az alatt, hogy "nem tud semmit csinálni"? De mit is kellene egy buliban csinálni? Főleg olyat, amit csak barátnővel lehet.. gyanús..

Én csak akkor engedném el, ha max. megbízom benne!


Haven 23/L

2009. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
általába öszinte velem!ebben biztos vagyok. azt mondja hogy eddig velem nemvolt buliba és nemtudja milyen lenne, meg ilyenek. egyébként fél éve vagyunk eggyütt.. meg nemtudja hogy táncolna velem.. érdekes nekem is :D
2009. márc. 13. 21:09
 8/17 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? szerintem még kicsit szégyenlős a lány, vagy ugyérzi nem táncol elég jól, és nem akar beégni. ez is lehet. nem kell egyböl a rosszra gondolni.
2009. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hat hallod....ez nevetseges az a csaj nem is szeret teged akkor....miert mas parkapcsolatok kezdeten mi a helyzet ugyanez....de teszenek annak az erdekeben h megismerjek egymast! vagy nincs igazam?
2009. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát én nemtudom halljátok.. de nekem is fura. biztos hogy nem szégyenlős. mert már ismerem annyira. én 18 vagyok. ő 17
2009. márc. 13. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!