Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha 18 évesen babát szeretnék? :|

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 15:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

:) értem

mindenképpen köszönöm a válaszokat , hasznosak voltak :)

2011. máj. 18. 21:24
 22/24 anonim ***** válasza:
69%

Jól figyelj, Kérdező!

Itt az utcánkban tavaly szült egy 18 éves lány. Az eltelt egy év tökéletesen emgmutatta, hogy mennyire érdemes. Jobbára a lány anyjával, nagyanyjával, testvérével vagy bármely más rokonával látom a kicsit. A saját anyjának csak egy kolonc és amikor csak teheti, szabadul tőle. Ne akarj te is így járni! Elhiszem, hogy pár évtizede még az volt a normális, de ma már más idők járnak. Inkább élvezd az életet, úgyis olyan rövid és olyan 7-8 év múlva térj vissza erre a kérdésre!

2011. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

sztem semmi gond nincs vele, ha össze is jön 2-3 éven belül, legalább nem leszel 50-60 éves vagy halott mire felnő a gyereked!

én csak azér szeretnék 30 évesnél nem idősebben már majd gyereket, -ha egyáltalán lesz akitől legyen- hogy ne legyek már 50 mire felnő... ffiak korán halnak, szeretném megérni hogy unokám is legyen

21/f

2011. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
ismet en vagyok,igy 2ev utan , ratalaltam a kerdesemre es gondoltam tudatom veletek , 30hetes allapotos vagyok es mar nagyon varom a kis pocaklakot , kislanyom lesz :)
2013. szept. 17. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!