Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha 18 évesen babát szeretnék? :|

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 15:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

nem tűnik múló szenvedélynek , mivel lassan két éve foglalkoztat a kérdés...van benne valami...hogy várjak még,talán a sorsra bizom , nem vagyok felelőtlen , védekezek , de azért ha ugy alakulna biztos megtartanám.

köszönöm szépen a válaszokat :)

2011. máj. 16. 16:17
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
és a párod mint gondolkodik erről?
2011. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
ő is szeretné
2011. máj. 16. 16:36
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

17 éves osztálytársnőm is szeretne XD

Ő tudja

2011. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom még, hogy képes lennék-e felnevelni, még csak 15 éves vagyok, amúgy pasim sincs, szóval...

De biztosan szeretnék, de NEM most! Nekem nincsen testvérem, de mindig is szerettem volna! Mindig mondtam anyumnak, hogy szüljön egy hugit! :) Így nekem a babázás kimaradt az életemből! De mindenképp lesz babám...

2011. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
én is évekig kértem anyut h csináljon hugit és meg is lett , juliusba lesz 3 éves :)
2011. máj. 18. 20:10
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

én 17 vagyok most, és ikreim lettek 16 évesen... ne akarj még gyereket. előbb tanulj, legyen rendes családi háttered, és tudd fizetni a gyerek dolgait.

normális hogy akarsz, amúgy amerikába divat tiniként terhesnek lenni... (16-18 év) de nem olyan egyszerű... ha neked kell felkelni minden mozzanatára, és egy éjszaka alszol 2 órát... megcsinálni egyszerű, és cukinak is tűnik, és végülis az is, de nagyon nehéz... nagyon...

17/L

2011. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
mekkorák?lányok , fiúk? :) lehet igazad van , csak azt szeretném h fiatalon legyen babám , ne legyen olyan sok a korkülönbség , és amugy is a fiatalok sokkal türelmesebbek..
2011. máj. 18. 20:39
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, 2 kislányom van, 15 hónaposak most, nagyon kimerítő, de aranyosak, és imádom őket. :)
2011. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Ha már dolgozol, házas vagy(leszek nemsokára) /vagy legalább évek óta stabil párkapcsolatban élsz/, és minden körülményt biztosítani tudsz egy gyermek felneveléséhez, akkor teljesen normális. Ha ezek nincsenek meg, akkor semmiképp nem lenne jó ötlet egy baba.

Én például 20 éves vagyok, 3,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Szeptemberben költözök hozzá, és közös jövőt tervezünk, házasságot, gyereket. Azonban másodéves vagyok az orvosin, még minimum 4 év, mire diplomát kapok, és a barátomnak ugyanennyi, mire dolgozni kezd. Most nem akarnék babát, mert

1. nem vagyunk házasok, és nem is lenne pénzünk esküvőre

2. alig van időnk együtt lenni a sok suli miatt, jó lenne még párszor kettesben tölteni a nyaralásokat (tavaly volt először pénzünk kettesben menni nyaralni)

4. nem lenne időm a babára- vagyis abba kéne hagynom a tanulást, márpedig 6 éves korom óta erre a pályára készülök

5. nem lenne miből felnevelni a gyermeket, márpedig ha szülök, akkor nem úgy szeretnék, hogy a szüleim segítsége kell hozzá

Én most nem vágyok babára, mert egyelőre a szakmám megszerzése és a kettesben töltött idő a barátommal nagyobb kincs. Persze ha valahogy mégis becsúszna, akkor mindenképp megtartanám, de nem örülnék neki annyira, mint 5-6 év múlva, esküvő után, saját lakásban.

20/L

2011. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!