Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 18 évesen még nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés

Az elején elárulom, hogy NEM vagyok meleg. Lehet, hogy gyerekes vagyok, vagy nem tudom, de úgy érzem, hogy nekem ez még nem menne, időm se lenne sok, általában 3-ra érek haza az iskolából, semmi kedvem nem lenne egy csajhoz rohangálni utána. Szombaton dolgozok, vasárnap meg egy kiadós motorozással zárom a hetet. Fontosabbnak érzem egy lánynál a melót és a motorozást, és a pénzemet is inkább a motorra költöm, mint egy lányra. Már anyámék is állandóan ezzel nyaggatnak, hogy nem lehet örökké matyizni, meg mennyek el a haverokkal szórakozni, nem értik meg, hogy nekem ez így tökéletes. Ti mit gondoltok rólam? Tényleg egy semmirekellő vagyok?

Gyökerek nyugodtan leb*zizhatnak, sértegethetnek, hadd legyen egy jó napjuk.


2011. okt. 1. 23:39
1 2 3
 1/28 life is beautiful ***** válasza:
100%

figyu. szerintem tök jó neked hogy lesz.rod a csajokat. nekem ez nem megy.sosem ment, eddig egy normális kapcsolatom volt. a stílusom nem olyan ami bejön a csajoknak ,nem vagyok elég rossz


miért lennél meleg? ez hülyeség.. am az is lehet ám ,mivel még nem érezted milyen az ha egy csajt szeretsz. nyilván nem is vágysz rá különösképpen. pedig kevés jobb dolgot tudnék felsorolni mellette..

2011. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

nem sz.tem nem normális

egészen abszurd...

rejtett bu.zi lehetsz vagy pedig asszexuális vagy talán lehetsz még motor fetisiszta


...

2011. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj veled, de tuti lesz majd valaki aki felkelti az érdeklődésed.
2011. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekeltek annyira a fiúk 20 éves koromig.

Szerintem nem gáz. Sőt mostani párom is mesélte, hogy 21 évesen kezdett el "csajozni".

2011. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Na jólvan, akkor annyira nem vagyok gáz:)


23:43-nak: igen motor fetisiszta vagyok:D Nekem a motorom a mindenem.

2011. okt. 1. 23:52
 7/28 anonim ***** válasza:
majd talán 30 évesen rájoszz h szeretnél szeretni valakit a motorodon kivul :D
2011. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egyszer megjön az eszem, de addig is kiélem magam rendesen.
2011. okt. 1. 23:56
 9/28 anonim ***** válasza:
Vigyázz a motorozással! Egyik ismerősöm 30 év körüli volt és szintén szeretett motorozni ,csak sajnos ez lett neki a vég :(
2011. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ezvan én lennék a helyedben legalább nemlenne annyi csalódásom a sok IQ harcos miatt
2011. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!