Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 18 évesen még nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés

Az elején elárulom, hogy NEM vagyok meleg. Lehet, hogy gyerekes vagyok, vagy nem tudom, de úgy érzem, hogy nekem ez még nem menne, időm se lenne sok, általában 3-ra érek haza az iskolából, semmi kedvem nem lenne egy csajhoz rohangálni utána. Szombaton dolgozok, vasárnap meg egy kiadós motorozással zárom a hetet. Fontosabbnak érzem egy lánynál a melót és a motorozást, és a pénzemet is inkább a motorra költöm, mint egy lányra. Már anyámék is állandóan ezzel nyaggatnak, hogy nem lehet örökké matyizni, meg mennyek el a haverokkal szórakozni, nem értik meg, hogy nekem ez így tökéletes. Ti mit gondoltok rólam? Tényleg egy semmirekellő vagyok?

Gyökerek nyugodtan leb*zizhatnak, sértegethetnek, hadd legyen egy jó napjuk.


2011. okt. 1. 23:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
meleg nem vagy, de valami nagy baj van veled.
2011. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
én 18 vagyok, igazán engem se érdekelnek a csajok, és vicces de énis inkább motorozik, volt már barátnőm meg minden de inkább a motor :)
2011. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: jól mondod:D Miért jobb a motor a nőnél? Mert: nem zavarja ha kipróbálsz egy másikat, azt csinálja amit te akarsz(jó esetben), nem kell neki a legdivatosabb cucc, nem hal bele ha télen nem eteted és még sorolhatnám:D
2011. okt. 2. 19:09
 24/28 anonim ***** válasza:
addig oké,de a motor nemrázza ki a tö..öd,persze szólóba is nyomhatod,csakaz egy idő után cinkes,míg ha nincs motorod az nem cinkes.
2011. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
12:59 vagyok, melyik megyébe laksz, ha véletlen békés akkor gurulhatnánk egy kört, megvan az új gépem. KTM LC4 620 :)
2011. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Sajnos Pest megyében lakom, és egy kicsit lassú lennék a te motorodhoz képest:D Nekem 125-ös Kawasakim van, igazából 2 éve motorozom, azért tartok még csak itt.
2011. okt. 4. 19:08
 27/28 anonim válasza:
ktm-es vagyok megint, és b*ssza meg az összes nő! elhittem hogy pótolhatja egy nő a motort... de megtanultam hogy SOHA!! mostmár még annyira se érdekelnek a nők! :D
2011. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nálam ugyanez a szitu van csak én verseny bicajjal csapatom :D volt már barátnőm de nem volt olyan jó mint tekerni :) 19f
2016. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!