Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 18 évesen még nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés

Az elején elárulom, hogy NEM vagyok meleg. Lehet, hogy gyerekes vagyok, vagy nem tudom, de úgy érzem, hogy nekem ez még nem menne, időm se lenne sok, általában 3-ra érek haza az iskolából, semmi kedvem nem lenne egy csajhoz rohangálni utána. Szombaton dolgozok, vasárnap meg egy kiadós motorozással zárom a hetet. Fontosabbnak érzem egy lánynál a melót és a motorozást, és a pénzemet is inkább a motorra költöm, mint egy lányra. Már anyámék is állandóan ezzel nyaggatnak, hogy nem lehet örökké matyizni, meg mennyek el a haverokkal szórakozni, nem értik meg, hogy nekem ez így tökéletes. Ti mit gondoltok rólam? Tényleg egy semmirekellő vagyok?

Gyökerek nyugodtan leb*zizhatnak, sértegethetnek, hadd legyen egy jó napjuk.


2011. okt. 1. 23:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A motorozásban az izgalom, a veszély a legjobb, nem fogok vigyázni:) Mindig azt mondom anyáméknak is, amikor jön a csekk, hogy egyszer mindenkinek meg kell halni.
2011. okt. 2. 00:04
 12/28 anonim ***** válasza:
csak aztán majd jól lenyomorodsz, nem meghalsz
2011. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ez nem játék , arra nem gondoltál ha te ne adj isten meghalsz véletlen ebben a motorozásban ,akkor milyen fájdalmat okozhatsz a szüleidnek hogy nem vagy velük? Elég éretlen a gondolkozásod. Fogadd meg a tanácsom ne úgy közlekedj mint aki leszar mindent.
2011. okt. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Na jólvan, nem ez a kérdés, motorozás befejezve:D
2011. okt. 2. 00:58
 15/28 anonim ***** válasza:

nemfogsz vigyázni?:)

ha majd az úttesten fekszel szétpréselt fejjel vagy levágott lábbal miközbe próbálsz segítséget kérni mert átment rajtad egy kamion,akkor is legyen ijen nagyszád.

Attól mert kevés a szabadidőd attólmég érdekelhetnek a csajok,ez ojan hogy pl.az afrikai éhezők nemlátnak kaját,de attól még ennének.Érted?a csajokirántigyis ugyis érdeklődnöd kéne,természetes dolognak kéne legyen.

2011. okt. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem fogok máshogy motorozni, de hagyjuk már a motorozást.

Lehet, hogy természetes dolog, de valahogy nem tudnám elképzelni az életem egy társal, szeretek egyedül lenni otthon is, az utcán is, mindenhol. Szeretem ha csönd van, nem szeretek beszélgetni, szüleimmel is annyit beszélek egy nap, mint más 1 perc alatt.

2011. okt. 2. 01:25
 17/28 anonim ***** válasza:

nyomkodtam egy óráig a pattanásaim,visszajövök már váéaszoltál is.:)

te afféle magányos farkasmotoros vagy?XD

2011. okt. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

váéaszoltál =válaszoltál


amugy nekemse kell komoly kapcsolat,de attól még cumiztatnám a csajokat.:D

2011. okt. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy nem húznék meg 1et 2őt, csak hosszútávra nem kéne, 1 hétre se:D
2011. okt. 2. 02:54
 20/28 A kérdező kommentje:
És igen, magányos farkasmotoros vagyok, gyorsan egyedül jó menni.
2011. okt. 2. 02:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!