Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsot kerek! Ti mit tennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsot kerek! Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Parommal szoktuk egymas oldalat nezni a facebookon!!De oszt ez egy ido utan abba maradt,mert hat bizunk egymasba meg minden!!Na most egy olyan dolog van,h en ma felmentem az oldalara!Nincs lelkiismeret furdalasom,mivel ebben megegyeztunk!De ott talaltam egy uzenetet!!!Egy csajjal irt!Olyanokat irt neki a csaj,h benyulhatsz a nedves bugyimba meg ilyenek,a parom erre,h majd egyszer,szoval ment a beszelgetes!!Teljesen kivagyok akadva!:(((Tudom,h a parom szeret engem mert erezteti es kiis nyilvanitsa!!De akkor miert irt ilyet!:(Szornyen erzem magam,en nem ezt erdemlem!Nem akarom neki elmondani,h olvastam,de hogyan vezethetnem ra??Irnatok a csajnak uzenetet a helyembe??legyszi hulyesegeket ne!!!Koszike
2011. máj. 12. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyesírásodról inkább 1 szót sem írok :D


Na de a témára visszatérve...biztos, h szeret téged ez a srác? Oo

Mert az, h más nővel ilyen intim üzeneteket vált, az nem pont arra utal. :S

2011. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat,de nagyon ideges vagyok!:(Szeret,tudom,h szeret!Csak ezt nem ertem!:(
2011. máj. 12. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
mondd el a barátodnak a szemébe:D hiszen ez egy megegyezés volt h bármikor felmehettek:D
2011. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemakarom megkonnyiteni a dolgat!!Mar irtam a csajnak nem birtam ki!:(
2011. máj. 12. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!