Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot, mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot, mit tennétek? Én már nem tudom mi legyen. (lent)

Figyelt kérdés

Vagyok én. Adott egy fiú akivel régebb óta járok. Mostanság sok a veszekedés. Én már úgy érzem,hogy tudnék nélküle élni,de sokszor előtör bennem az a nagy szerelem/szeretet,mint régen és akkor úgy érzem,hogy soha nem akarok tőle elszakadni. DE ez ritkább,mint az,hogy kibírnám nélküle. Ha szakítanék vele biztos vagyok benne,hogy hatalmas űrt hagyna bennem. Adott egy másik fiú aki iránt elkezdtem érezni valamit. Nem szerelem,de kötődök hozzá. Ő most összejött a barátnőmmel,bár mindenki úgy látta eddig,hogy a srác irántam érez valamit. Szerintem ez hülyeség,mert nekem úgy jön le,hogy utál..

Mit tegyek??


2011. jan. 4. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdtél érezni valaki más iránt valamit, akkor a barátodat nem szereted. Ha nem szereted, nincs értelme folytatni. Ez szar dolog, de néha tovább kell lépni. Nem azt mondom, hogy emiatt szakítsatok, de ha már ennyit veszekedtek, később ez csak romlani fog. Inkább jobb időben lépni és nem egymás idejét rabolni.
2011. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretem akkor mi ez az érzés? Csak a megszokottság és a kötődés?
2011. jan. 4. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul, leanyzo... en is hasonlo cipoben jarok.

Engem a parom nagyon akadalyoz abban, hogy a tudasszomjamat kielhessem, nagyon mas karaterek vagyunk. Hol en, hol o kezdemenyezi a szakitast, de aztan mindig rajovunk, hogy nem tudunk egymas nelkul elni. Most egy ideje megint nincs semmi. Amig dolgoztam, voltak pasik, akik jottek-mentek, megerintettek erzelmileg, de mindig ugy voltam, hogy a kedvesemmel maradok, mert ot valasztottam.

Merlegelj. Nincs olyan problema, amit ne lehetne megoldani egy beszelgetessel, amiben mindket embernek partnernek kene lennie. Neha en sem szeretem a paromat, de tudom, hogy ez csak hullamvolgy. Ilyenkor nem talalkozunk olyan surun es hagyjuk a masikat ervenyesulni.

Ha mar nagyon eleged van es nagyon meguntad, lepj, akarmekkora urt is hagy maga utan. Ha meg ugy erzed, hogy lehet belole valami, akkor maradj.

2011. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet simán megszokás is, ha már régebb óta együtt vagytok. ÉS azt a biztonságot is nyújtja, hogy nem vagy egyedül. Mert egyedül lenni nem jó eleinte. Viszont nagyon hasznos néha.
2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elso, ez hulyeseg... miert ne szeretne a parjat? A szerelem ugy is elmulik, es jo esetben atalakulhat eros szeretette, ami a csaladok osszetarto pillerje.

Amellett meg lehet valaki szerelmes, hogy szereti, imadja a parjat, mint a kedveset. Es ez a szalmalang nem egyenlo azzal, hogy egyben meg is csalja ot.

2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj vele,hogy nagyon féltékeny. A nagyon az már nem kifejezés..sőőőt nincs is rá kifejezés. Ok nélkül bánt engem. Pedig soha nem csalnám meg.
2011. jan. 4. 15:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát már eléggé rég együtt vagyunk. Igaz,hogy nem szeretnék egyedül lenni, olyan mintha elveszteném a másik felemet.. De sokat gondolok arra a másik srácra,pedig nagyon nem szeretnék.
2011. jan. 4. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos, ha annyira feltekeny, akkor lehet, hogy megis jobb lenne, ha a masik mellett dontenel. DE! elobb ismerd ki, milyen a masik, ne ugorj vakon fejest a dologba.

Az a baj, tudod, hogy ilyen rovid beszamolo utan nagyon nehez teljes erteku tanacsot adni.... :(

2011. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mit írjak még le?

Amúgy ismerem a másik srácot már. Nagyon is.

2011. jan. 4. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Pl nem irtad, hogy nagyon feltekeny.

Ha egy helyes lany vagy, aki utan elnek-halnak a jobbnal jobb fiuk, akkor ertheto, hogy feltekeny, mertmeg akar tartani maganak. Ha nem csinalsz semmit es nem doglenek a pasik utanad, akkor lehet, hogy jobb lenne leulni beszelni vele. Mar ha egyaltalan erdekel meg teged ez a kapcsolat.

Milyen idokozonkent van benned a "szeretem" erzes es milyen idokozonkent a "nem szeretem"? Melyikbol van tobb?

Ha a szivedre nem hallgathatsz, hallgass az eszedre.

Mindenkeppen beszelj vele a dolgaitokrol, a feltekenysegerol, es ez utan donts. Ennel tobbet nem tudok mondani, igy is eleg kusza lett a valasz :D Sok szerencset!

2011. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!