Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán viszonyulok az emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viszonyulok az emberi kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

Én, de párom is kicsit magunknak valók vagyunk. Kollégákkal, ismerősökkel nem vagyunk puszipajtások. Szó szerint értem, szóval nem válok el senkitől puszival, vagy üdvözlöm így, leszámítva rokonokat, nagyimat, párom szüleit. De a "barátokkal" sem vagyok így.

Van egy közös kollégánk, egy huszonéves lány. A barátja is ott dolgozik, ahol mi.

Tegnap állunk munka után a buszmegállóban (a céges buszra várva), egyszer csak odajön a lány és puszira hajol felém, majd a páromhoz. Így köszönt el tőlünk. Annyi velük a kapcsolatunk, hogy párommal műszakkezdéskor kint szoktak pár percet beszélni, míg párom engem vár. (a lány és a fiúja együtt élnek) Kérdeztem párom, máskor is volt ilyen puszis búcsú, azt mondta, egyszer igen, épp a saját buszára sietett, mikor a csaj az útját állta.

Magamban keresem a hibát, mert nekem ez totál bizarr szituáció. Nem akarok semmit belemagyarázni, hogy akar valamit a páromtól, vagy ilyesmi, csak szerintem ez tolakodó viselkedés.

22L


2011. máj. 5. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mikor tanulás miatt elköltöztem egy másik városba nekem is nagyon bizarr volt ez a fajta üdvözlés/búcsúzás.

De nekem éppen ilyen volt a kézfogósdi minden alkalommal, mikor találkozok egy barátommal és nem csak sima bemutatkozás van.


Meg lehet szokni, igazából rájöttem ez náluk már természetes és ő érzi magát bunkónak ha nem így üdvözöl, vagy válik el tőlem vagy mástól. Szóval ő csak próbál udvarias lenni.


26/F

2011. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

utolsó,

mi az a HSP?

2011. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
elég furcsán valakinek ez emberi kapcsolatok mimimumja az üdvözlés.
2011. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

ma 16:14

HSP

Átlag fölötti érzékenység röviden!

2011. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

ja.


ez már a 21.század.

2011. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

16:14:

akkor te is minden ismerőst, akit épp csak látásból ismersz, puszilgatsz?

2011. máj. 11. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!