Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán viszonyulok az emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viszonyulok az emberi kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

Én, de párom is kicsit magunknak valók vagyunk. Kollégákkal, ismerősökkel nem vagyunk puszipajtások. Szó szerint értem, szóval nem válok el senkitől puszival, vagy üdvözlöm így, leszámítva rokonokat, nagyimat, párom szüleit. De a "barátokkal" sem vagyok így.

Van egy közös kollégánk, egy huszonéves lány. A barátja is ott dolgozik, ahol mi.

Tegnap állunk munka után a buszmegállóban (a céges buszra várva), egyszer csak odajön a lány és puszira hajol felém, majd a páromhoz. Így köszönt el tőlünk. Annyi velük a kapcsolatunk, hogy párommal műszakkezdéskor kint szoktak pár percet beszélni, míg párom engem vár. (a lány és a fiúja együtt élnek) Kérdeztem párom, máskor is volt ilyen puszis búcsú, azt mondta, egyszer igen, épp a saját buszára sietett, mikor a csaj az útját állta.

Magamban keresem a hibát, mert nekem ez totál bizarr szituáció. Nem akarok semmit belemagyarázni, hogy akar valamit a páromtól, vagy ilyesmi, csak szerintem ez tolakodó viselkedés.

22L


2011. máj. 5. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

mostanában ez divat. főleg a 3 puszi, de utóbbi időben a 2 puszi is divatos lett. én sem szeretem.

18/L

2011. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Van ilyen pusziszkodó típusú ember. Nem kell komolyan venni.
2011. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
én is sok mindenkinek puszival köszönök, ez nem nagy ügy, kicsit sőt nagyon túlreagálod
2011. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem vagytok furcsák! Minek mindenkit körbe puszilgatni? Mire a végére érnél elszédülsz. Én csak a legjobb barátokat puszilom meg és a rokonokat. Sőt, volt olyan ember, akivel tök jól elbeszélgettem, d evalami rém gusztustalan, ragyás feje volt és dűtötte volna pusziért... persze, hogy hátrébb álltam. Nehogy már minden jött-mentet megpusziljak.
2011. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek hozzáérni emberekhez, azt meg pláne utálom, ha összenyálaznak. Ha tisztában lennének egyesek, hogy mennyi fertőzés van egy szájban, nem nagyon puszilkodnának. A maximum a kézfogás.
2011. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Még ha valami barát lenne... Nekem az sem tetszik, mikor kolléga a vállamat simogatja munka közben, vagy csak megérint, ritkán hangot is adok ennek.

A legközelebbi ismerősök tudják rólam, hogy én a páromon kívül senkihez sem nyúlkálok, és mástól sem veszem szívesen.

2011. máj. 5. 14:07
 7/26 anonim ***** válasza:
annyira azért nem kell ezt komolyan venni...ti ne nagyon közeledjetek hozzá, és akkor majd lehet, hogy leszokik róla.
2011. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Kb 2 évre rá, hogy leérettségiztem, divatba jött a gimikben a fiúk közötti puszilkodás. Na én még a lányoknak sem adtam, de ha a fiúknak kellett volna..

Nem beszélve arról, hogy milyen kényszeres dolog ez sokaknál, tehát mondjuk már fél órája ott voltam a suliban, de még utána is ment a kézfogás azokkal, akikkel nem találkoztam reggel. Akkor mire jó a "sziasztok!"?

2011. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezt a pusziszkodás!Sőt én már szóvá is tettem egyszer valakinek,h. hozzám többet ne jöjjön a 3 puszijával,mert nem szeretem,ha puszilgatnak!Tudom,h. bunkóság volt ezt megjegyeznem,de már nagyon irritált.Főleg amikor olyan emberke jött oda,akivel életembe 2 szót váltottam.Természetesen a páromtól és a szüleimtől szívesen fogadom a puszikat és nekik én is szívesen adok,de idegenekkel sosem szerettem pusziszkodni!És a nyúlkálással,érintéssel is úgy vagyok ahogy te,kedves kérdező!
2011. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
én se szeretek puszilkodni, de e mögé a szitu mögé ne láss semmit, mert tényleg vannak olyanok akiknek ez egy helloval egyenértékű. amúgy megmondhatod neki, ha én felfogom, hogy ők úgy szokták, ő is felfoghatja hogy ti meg nem úgy szoktátok. nem lesz ebből sértődés. ha meg lesz, hát.. úgy sem álltok közel egymáshoz :)
2011. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!