Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán viszonyulok az emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viszonyulok az emberi kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

Én, de párom is kicsit magunknak valók vagyunk. Kollégákkal, ismerősökkel nem vagyunk puszipajtások. Szó szerint értem, szóval nem válok el senkitől puszival, vagy üdvözlöm így, leszámítva rokonokat, nagyimat, párom szüleit. De a "barátokkal" sem vagyok így.

Van egy közös kollégánk, egy huszonéves lány. A barátja is ott dolgozik, ahol mi.

Tegnap állunk munka után a buszmegállóban (a céges buszra várva), egyszer csak odajön a lány és puszira hajol felém, majd a páromhoz. Így köszönt el tőlünk. Annyi velük a kapcsolatunk, hogy párommal műszakkezdéskor kint szoktak pár percet beszélni, míg párom engem vár. (a lány és a fiúja együtt élnek) Kérdeztem párom, máskor is volt ilyen puszis búcsú, azt mondta, egyszer igen, épp a saját buszára sietett, mikor a csaj az útját állta.

Magamban keresem a hibát, mert nekem ez totál bizarr szituáció. Nem akarok semmit belemagyarázni, hogy akar valamit a páromtól, vagy ilyesmi, csak szerintem ez tolakodó viselkedés.

22L


2011. máj. 5. 13:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a puszilkodást,én is hangot adok ennek.csak a páromnak és a keresztfiamnak szeretek puszit adni.Persze ha a párom szüleinek/tesójának/mamájának-nagybátyjának(főleg hogy nem nagyon tiszták,bár gáznak tartanám ha én szólnék nekik emiatt,balhét sem akarok) van névnapja vagy szülinapja akkor adok puzsit, bár ők is nekem ha nekem van névnapom vagy szülinapom de ilyenkor sem szeretem a puszilkodást!

24/L

2011. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság megjegyezni, hogy ezt többet ne! Még én kérjek elnézést, ha valaki erőszakosan, engedély nélkül betolakszik a személyes zónámba? Még mit nem! Én kifejezettem utálom az ilyen pusziszkodást, de volt már dolgom normálisabb puszissal, aki megkérdezte, hogy adhatok puszit? Mondtam, hogy inkább ne, mert én nem szeretem és megértette, nem sértődött meg. Nem értem, hogy manapság miért ilyen nagy divat ez.
2011. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az egyik réteg kényszeresen puszilgat minden felé jövőt,a másik réteg meg kényszeresen írtózik az embertársai érintésétől is.
2011. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint annyira nem reagálom túl. Tudom, hogy az átlagnál zárkózottabb vagyok, de emberek közt vagyok, láttam már ezt-azt, mennyire közvetlenek egymással az emberek általánosságban, de ezt valahogy soknak éreztem. Főleg, hogy a semmiből bukkant elő a csaj, valahol másutt lehetett és csak ezért odajött hozzánk, mikor már negyed órája kettesben álltunk. Még ha mondjuk utoljára látjuk, mert felmondott és búcsúzik, azt mondom, talán oké.
2011. máj. 5. 14:29
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is eléggé idegenkedem az emberi közelségtől, zavartnak érzem magam, ha túl közel állnak hozzám. Fiúkkal legfeljebb kezet fogok, lányokkal nagyon ritkán szoktam puszilkodni, csak rokonokat és közeli hozzátartozóikat. Rajtuk kívül csak a volt osztálytársaimat pusziltam meg közel 5 éve az érettségi találkozónkon, de attól is eléggé zavartnak éreztem magam, mert az iskolában egyszer sem puszilkodtam egyik lánnyal sem az osztályban.


29/F

2011. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én is utálok pusziszkodni de sajnos muszáj ...nem mondhatom mindig h bajom van vele..

Én inkább ugy különböztetem meg azokat akikkel nagyon jóba vagyok, hogy nem pusziszkodunk :)

2011. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én halálcikinek tartom! Egy ölelés sokkal jobban esne!
2011. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én azt hittem hogy a "csak önmagadat add" tipusú életmódhoz hozzá tartozik az öszinteség is..Ne légy gyáva megmondani ha nem tettszik v mi!!!
2011. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ha ez gyakran megtörténik, meg fogom mondani. Bár szerintem lehetett is rajtam látni a hozzáállásomon, hogy nem tetszik, bár az is igaz, hogy az ilyen emberek nem veszik észre magukat.
2011. máj. 8. 15:53
 20/26 anonim ***** válasza:

ma 15:53

Nem mindenki HSP én az vagyok..

2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!