Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mennyire várjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire várjátok el a barátnőtöktől, hogy tudjon sütni/főzni? (20L)

Figyelt kérdés

Korábban senkit se érdekelt, hogy tudok-e bármit is sütni vagy főzni, és mivel menzás voltam, engem se érdekelt 19 éves koromig.

Barátom mondta, hogy ideje lenne megtanulnom sütni/főzni, legalább a kedvenc kajáit, mert ez így nem állapot. Szóval nem olyan cseszegetve, de kvázi elvárja, pedig nem is élünk együtt, semmi. Pár dolgot már megtanultam, mert amúgy is untam itthon a folytonos szendvics-evést, de ez komolyan ennyire fontos? Más fiúk hogy állnak hozzá?


2011. ápr. 29. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos, mert ha főzől egy férfinek, abban benne van a gondoskodás. Én már 16 évesen jól főztem, igaz csak 18 évesen lett barátom, de imádta, ahogy főzök.

Természetesen az sem elég, ha jól főzől, emellett egy nő legyen szevedélyes az ágyban, szeresse a szexet, hiszen ez lényeges a jó kapcsolathoz.

Az is fontos, hogy legyen eszed, és a párodnak szellemi partnere legyél.


Nos, ebből látszik, hogy egy nőnek sok mindenhez kell érteni, de ha egy megfelelő férfit találsz, az nagyon fog értékelni.

2011. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hm... Hát értem. Tehát a többségnek mindenképp fontos. Oké, kösz, akkor tanulgatok továbbra is. :)

Különben félreértések elkerülése végett, recepteket nem tudok fejből, mindenféle fűszert ismerek, alapanyagokat, hogy kell felvágni, bepácolni húsokat, stb, mert anyukámnak olyan 15 éves korom óta nagyon szívesen segítek főzni, csak egyedül nem tudom mi hogy következik. Ennyi. Ezért nem félek, hogy nehéz lenne megtanulnom, mondom pár dolgot már így is megtanultam azóta. Főleg sütiket. :D

Azért köszi mindenkinek a válaszokat!

2011. ápr. 29. 21:37
 13/20 anonim ***** válasza:

Amúgy ne aggódj, én ismerek olyan 36 éves anyukát, aki MOST tanul főzni, és azért elkelt...:)


Sok sikert a főzéshez!

2011. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
49%
Hát szerintem egy lánynak illene megtanulnia főzni legalább 20 éves korára...
2011. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon.
2011. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én világéletemben tátott szájjal bámultam a nőket ahogy a konyhában sürögnek, mindig azt hittem hogy ez egy mágia és hogy ezt sosem lennék képes megtanulni.

Mikor rákényszerültem a főzésre, simán messengeren segitettek ismerösök mikor mit kell csinálni és meg kell mondjam nem is olyan nagy cucc.


Ami a komolyabb része az egyáltalán nem a főzés (persze ezt is el lehet rontani) hanem az eszközök előkészitése majd azok elmosása, ezeknek a kütyüknek a kezelése.

Tehát ha okos vagy istenieket sütsz-fözöl, de ezzel rá is veszed a párodat hogy ha már ilyen finomat kapott legalább mosogasson el.

2011. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:31


Holgyeim es uraim, ime egy igazi no!!!

2011. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azért nem nagy cucc a főzés.

Én pl kb 8 éves korom óta főzök magamra...

2011. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kovpet ***** válasza:
Én nem várnám el, de elég jól tud :)
2011. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Adok egy tuti tippet.

Szólj a párodnak, hogy elromlott a számítógéped( vagy valami olyan, amit meg tud javítani, a lényeg ,hogy vmi filléres ürüggyel csald el magadhoz), főzd meg neki a kedvenc ételét, amíg oda nem ér. Amikor ajtót nyitsz neki várjad őt harisnyakötőben (vagy amitől beindul abban) ,és tálald neki a kaját, gyertyafény stb. Tuti, hogy megfogja hálálni a szorgalmadat és a tanulásodat. :D

És utána beismered, hogy érdemes volt megtanulni főzni. :)

2011. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!