Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mennyire várjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire várjátok el a barátnőtöktől, hogy tudjon sütni/főzni? (20L)

Figyelt kérdés

Korábban senkit se érdekelt, hogy tudok-e bármit is sütni vagy főzni, és mivel menzás voltam, engem se érdekelt 19 éves koromig.

Barátom mondta, hogy ideje lenne megtanulnom sütni/főzni, legalább a kedvenc kajáit, mert ez így nem állapot. Szóval nem olyan cseszegetve, de kvázi elvárja, pedig nem is élünk együtt, semmi. Pár dolgot már megtanultam, mert amúgy is untam itthon a folytonos szendvics-evést, de ez komolyan ennyire fontos? Más fiúk hogy állnak hozzá?


2011. ápr. 29. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
örülnék ha olyan lánnyal jönnék össze aki jól főz,úgyis híznom kellene pár kilót.
2011. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én semennyire, mert nem az számít.
2011. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
hááát... mikor már feleséget keres az ember alap követelmény:P
2011. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem elvaras, de jol esik ha sutnek nekem valami finomat
2011. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Persze, de olyan kapcsolatban, ahol nem éltek együtt. "Feleségkoromra" úgy terveztem, hogy tudok sütni-főzni.
2011. ápr. 29. 21:18
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én semennyire mert én is tudok annyira amennyire nekem kell.
2011. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ha most nem tudsz akkor lehet hogy ez már rég rossz :D

De persze gyakorlással mindent lehet...


Én most nagyon szerencsés vtm egy lánnyal 2-3 évig, olyan jókat főzött, pedig nem evett húst de a hús nélküli kajákat meg sütiket is olyan jól megcsinálta, hogy mindig nagyon büszke voltam rá és meséltem mindenkinek, hogy mennyire jó :)


Azért ne legyen az h ott vagy egy kiló zöldséggel meg minden alapanyaggal a lány meg nyíg h vidd el mekibe :P:P

2011. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom el, de megtanítanám. Szakács vagyok és magam mellé venném a konyhába hogy segítsen kuktáskodni.:)))

F.

2011. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Nálam az első szűrő ez, hogy tudjon sütni főzni. Második hogy legyen tele a hűtője. Harmadik hogy vörös legyen.

De engem ne tekints default véleménynek, én már nem tini vagyok.


Egyébként ha már férjhez mentél akarsz megtanulni ilyeneket? Lesz egy nehéz évetek a férjeddel, nem baj, legalább nem ereszt pocakot:-)

2011. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
alapvetően "csirkét-rizst" krumplit és zabkását valamint olyan kajákat amiket én készítek magamnak így különösebben nem érdekelne, amúgy sem eszem meg a magyar ételeket, csak ha nincs más! ettől függetlenül alap lenne, hogy egy nő tudjon főzni, mivel egy anyának is tudnia kell. egy 20 év körüli lánynak illene, de hát manapság melyik tud? a velem egy idős nők jelentős részénél jobban főzők :)
2011. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!