Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Csak szex" típusú kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak szex" típusú kapcsolatból lehet valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel már közel egy éve randizgatunk. Az elején őszintén megmondta, hogy van egy másik lány is, akivel találkozgat, de mivel én nem akartam komoly kapcsolatot, megmaradtunk a csak szex verziónál. Később aztán összejött a másik lánnyal, ekkor tisztáztuk, hogy ennyi volt a mi ügyünk. De januárban szakítottak, és mivel nekem nem lett közben másik kapcsolatom, újrakezdtük. Azóta viszont másképpen viszonyul hozzám: bemutat a barátainak, sok közös programot csinálunk, többet beszélgetünk, sőt, legutóbb azt mondta, nagyon szeret. (Azelőtt ilyet nem mondott, max. hogy szép vagyok, szexi stb)


Szerintetek lehet még ebből valami komolyabb?

Ő 31F, én 23N


2011. ápr. 28. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A házasság komolyabbnak számít? Mert akkor igen. :) Nálunk eddig "fajultak" a dolgok. :)
2011. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!