Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Csak szex" típusú kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak szex" típusú kapcsolatból lehet valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel már közel egy éve randizgatunk. Az elején őszintén megmondta, hogy van egy másik lány is, akivel találkozgat, de mivel én nem akartam komoly kapcsolatot, megmaradtunk a csak szex verziónál. Később aztán összejött a másik lánnyal, ekkor tisztáztuk, hogy ennyi volt a mi ügyünk. De januárban szakítottak, és mivel nekem nem lett közben másik kapcsolatom, újrakezdtük. Azóta viszont másképpen viszonyul hozzám: bemutat a barátainak, sok közös programot csinálunk, többet beszélgetünk, sőt, legutóbb azt mondta, nagyon szeret. (Azelőtt ilyet nem mondott, max. hogy szép vagyok, szexi stb)


Szerintetek lehet még ebből valami komolyabb?

Ő 31F, én 23N


2011. ápr. 28. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ő aztán jól variálja a szálakat :), tanulnék tőle örömmel. Azon se lepődnék meg ha véletlen feltűnne még egy hölgy pár hónap múlva...


Ha már a testiséget is megkapta tőled, akkor úgy gondolom amíg nincs jobb elven, téged választott.

2011. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Lehet rájött, hogy szeret téged.
2011. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rájött,hogy jobb két nő,mint egy.Jobb lenne,ha felébrednél.Ébresztő,rózsazsín köd borult az agyadra!!!Engem például éppen akkor csinált meg keményen egy ilyen,mikor a másik éppen éjszakás volt.Csak mondom.
2011. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, nem szokott komolyabbá fejlődni. Hogy mutat be a barátainak? Mint barátnőjét? Mert ha nem, akkor nem számíthaszt sok jóra, hiszen gondolj bele, ha ő ezt kapcsolatnak tekintené, akkor úgy mutatna be, mert nyilván 2 hónap múlva, amikor esetleg az egyik haverjának megtetszel, akkor nem akar majd mentegetőzni, hogy dehét ő az én barátnőm... Mert érted, ja, ha a barátnőd, akkor miért úgy mutattad be, mint valami régi ismerőst...
2011. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy mutat be a barátainak? mit mond, ki vagy?
2011. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szarahlin Jones válasza:
100%
És te azt tudod hogy konkrétan mit is szeretnél ettől a kapcsolattól? MErt most azt kérdezed lehet e több mint csak szex ,de ahogy irtad te nem akartál komolyabbat! lehet azért csak most kezdeményez mert látja hogy te is másképpen viszonyulsz hozzá ami azt jelenti h ő komolyabban is érdeklődik irántad ! DE ezt csak úgy lehet bizonyítani ha leültök és tisztázzátok a helyzetet !viszaont ha a barátainak már úgy mutatbe mint a barátnőjét akkor egyértelmű hogy nem mondtátok ki de jártok! Amúgy csak szexalapú kapcsolatból is lehet komoly párkapcsolat csak jól kell forgatni a kártyát hiszen örömöt szerezni tudtok egymásnak és ha már lassan több mint egy éve tart akkor nem i unjátok egymás módszerét szóval igenis lehet egy komolyabb kacsolat! NEm tudhatod nem e tart másik nőt de itt ismételten egy célzott kérdés megold mindent!
2011. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

- 2 nő jobb mint egy? :D Amikor komolyan járt mással, nem volt köztünk semmi.

- Nem barátnőjeként mutat be, mivel ilyen nincs kimondva kettőnk között sem.

- Az nem valószínű, hogy a haverjai kikezdenének velem, mert nagyon messze laknak.

- Rózsaszín köd? Nem hiszem... nem vagyok az a típus, csak érdekelnének a szándékai.

- Amit nem értek, hogy ha már mindent megkapott tőlem, miért mondja, hogy szeret? Felesleges hazudnia.

2011. ápr. 28. 23:49
 8/11 A kérdező kommentje:

Szarahlin Jones: köszi, mindenképpen tisztáznunk kell a helyzetet kettesben. Igen, én most már el tudnék képzelni ennél többet is vele.

Bevallása szerint nincs neki más, bár ezt ugye sosem tudhatjuk.

Amúgy sokszor megkaptam már ezt a kérdést azoktól, akik látnak minket együtt, hogy mi most egy pár vagyunk? Lehet, hogy csak fél kimondani...

2011. ápr. 28. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadod el más véleményét,és csak a magadét szajkózod,akkor oly' felesleges volt feltenned ide ezt a kérdést....
2011. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

,,Az elején őszintén megmondta, hogy van egy másik lány is, akivel találkozgat, de mivel én nem akartam komoly kapcsolatot, megmaradtunk a csak szex verziónál."


Egyik szavaddal csapod agyon a másikat egyébként.Akkor ezek szerint volt másik csaj,mikor ti dugtatok.Honnan gondolod,hogy most nincs?Én voltam (sajnos) másik csaj,tudom.

2011. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!