Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti hogy vészelitek át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogy vészelitek át a szakítást? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Ma reggel szakítottunk a volt párommal 1 év után:(

Letörölt msnről és magam alatt vagyok.

Ilyenkor nektek mi segít,mivel terelitek a gondolataitokat?Tudom,hogy többet nem fogunk már beszélni és borzasztóan hiányzik,állandóan rá gondolok,vajon mit csinálhat,szinte 100%:(


Arra gondoltam a külsőmet is megváltoztatom,új haj,új rucik,de elmegy a kedvem tőle miért tetszek másnak ha nem akarok mást:(:(


2011. ápr. 26. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig jó az ötlet... egyikre gyógyír a másik..

Amikor velem szakított a barátom (akkor még csak 19 voltam), akkor én is megváltoztattam egy kicsit a külsőmet, ezzel együtt a stílusomat, és így ismertem meg az előzőnél sokkal másabb stílusú fiút..és tulajdonképpen ezzel tereltem a gondolataimat, hogy elkeztem azzal foglalkozni amivel ezidáig nem, szóval tök új dolgokkal..

2011. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy ha ennyibe néz csak, akkor egy barom, aki nem tudott megbecsülni egy aranyos lányt. Ne magadban keresd a hibát!

Nem a gondolatokat kell terelni, hanem az álláspontodon változtatni. Minden csak nézőpont kérdése. Ne az elveszett herceget lásd benne. ;)

2011. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez másnak nem jön be, nekem mindig bejött. Szóval először is megutáltam őt szépen fokozatosan. Igyekeztem mindig a rossz tulajdonságaira gondolni, és sikerült is:) A második pedig egy új kapcsolat. Mondom, nem biztos, hogy ez rajtad segít, nekem mindig bejött, még ha nem is valami nagy lélegzetű dolog, hanem csak egy kis könnyed flört.
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!