Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy vészelitek át a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészelitek át a szakítást?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz...Mindenki azt mondja jobb lesz,meg járjak társaságba stb.Pedig nekem ehhez most abszolút nincs kedvem.Nem tudom,hogy fogom megszokni az új életemet.Már 10 éve voltunk együtt.Nagyon hiányzik.
2009. aug. 15. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk most lebeg a levegőben a szakítás gondolata.2 éve vagyunk együtt,első párkapcsolat mindkettőnknek,21 évesek vagyunk.Én már napok óta nem tudok aludni,csak 2-3 órákat.Egyikőnk se meri kimondani,hogy vége,de valahol mindketten érezzük,hogy nem vagyunk már boldogok.Nem tudom mit tévő legyek,nem tudom elképzelni nélküle,minden hozzáköt,ráemlékeztet.Ha vége lesz bizta belebetegszem,és egy jó darabig,depis leszek.Nincsenek barátnőim se,nem tudom kivel beszélhetném meg.Idővel hátha jobb lesz és majd lefoglal a suli.
2009. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is pont így érzek...És az a legrosszabb,hogy hülyeség miatt szakított velem.nincs igaza és nem tudom bebizonyítani. :(
2009. aug. 15. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok.Átérzem a helyzetet,10 év nagy idő,nem tudod majd egykönnyen elfelejteni.Én ezt a 2 évet se tudom feldolgozni.Keresem azt a pontot,ahol elrontottuk,mert valahol még hiszek benne,hogy helyre lehet hozzni.Ráadásul a környezetemben mindenkinek van párja,vőlegénye és így még inkább marcangolni fogom magam.Már most kivagyok.Kitartást!
2009. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

3 évet voltunk együtt,nagyon nehéz nélküle. Én voltam aki kimondta h szakítsunk,ő viszont még kérlelt h ne,pedig már neki se volt jó ez a kapcsolat. nem tudom hol rontottam el,rontottunk. ehez 2 embert kellett. Az is nehéz h neki már van uj kapcsolata,nekem meg akivel eltudtam volna képzelni h legyen vmi komoly,neki csak arra kellettem... :( ez van...

én minden 7végén buliba járok piálok mint vmi hülye,pedig sokkal jobb lenne ha vkinek a karjaiba alhatnék esténként....

annyira az életem része volt az exem! MInden pillanatban hiányzik! De mind2nknek így a jobb.

2009. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszer már mi is szétmentünk.Akkor én akartam,most ő.Akkor én is buliztam,éjszaka meg tök egyedül voltam.Nagyon magányosnak éreztem magam.Ez vár rám megint?Én ezt nem fogom kibírni.Ő az életem része volt mindig is,nagyon szeretném,ha ez most is így lenne.
2009. aug. 15. 12:28
 6/10 anonim válasza:
77%
A szakítás sohasem egyszerű.Pláne nem ennyi idő után. Én egy kapcsolat tönkremenetelét személyes kudarcomnak éltem meg, aztán rájöttem arra, hogy néha tényleg nem lehet pusztán kitartással fenntartani vmit.Évek alatt változnak az emberek, és a személyes igények is. Sztem gondolj a szép időkre, és motiváljon ez, ha a jövőbe nézel. Mert ez azt jelenti,h képes vagy szeretni.Ez pedig nem kis dolog.Kitartás!:)
2009. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálom,de nem megy.Elég friss a dolog,2 napja történt.De most még nagyon rossz.Azóta csak sírok,nem tudom abbahagyni.Köszönöm mindenkinek a bátorítást.
2009. aug. 15. 12:45
 8/10 anonim válasza:
77%
Amint kicsi bátorságot érzel, merészkedj ki a 4 fal közül.Meg kell gyászolni minden kapcsolatot, de tudd, azt mondani,h elég a könnyekből!Sztem sosem felejted el, a komoly kapcsolatokat, az ember magával cipeli egész életén át, de jusson eszedbe mindig, hogy okkal lett vége!Ez minidg jobb, mint ha két idegen ember él együtt, és közben utálják egymást.
2009. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"a legrosszabb, hogy hülyeség miatt szakított velem"


Na például ezen a szálon elindulhatsz a helyzet elfogadása és feldolgozása irányába:

Egy hülyeséggel takargatja azt, hogy szakítani akart, úgyhogy hiba maradtok együtt, úgyse menne már sokáig. Valami komoly dolog van a háttérben, ami neked úgyse jönne be.


Gondolj arra, hogy sokan megélnek kegyes hazugságokkal fedett szakítást.

Én se mondtam meg egyik szakításomkor hogy az a bajom, hogy menthetetlenül elhízott és nekem nem jönnek be a túlsúlyos alakok.

2009. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek.Sokat segítettetek!
2009. aug. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!