Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az éld ki magad duma hülyeség, vagy van benne vmi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 00:28
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Sajnos minden kazán felrobban előbb-utóbb. Én is hasonló cipőben járok, mint az alap feltevés és magam sem tudom, hogy mi lenne jó. Ilyenkor jut eszembe, hogy de jó lenne, ha minden következmény nélkül, de 2-3 év múlva visszatérhetnék ebbe a kapcsolatba...
2011. ápr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Csak azért is merült fel bennem a kérdés, mert nem sok párt látni akik huzamosabb ideig együtt lettek volna, ezenfelül ha megnézzük a korosztályomat mindenki, még haverjaim is mennyiségre iszonyatosan megy. Ezen gondolkoztam, hogy mi lesz mégis ha egyszer olyan sorsra jutok hogy 10 év mulva esetleg oké, de akkor jut eszembe hu, mással is kiprobálnám.
2011. ápr. 26. 01:11
 23/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Mert a mai fiatalok nem várnak azzal, hogy rendesen megismerjék az embert, akivel párkapcsolatot szeretnének. Rövid ismeretség után is képesek "komolyra" fordítani a dolgot, aztán siránkoznak később, hogy hát milyen emberrel jöttek ők össze....

Többek között ezért is van annyi szakítás manapság.

A barátnőd meg HA elhagy, azt nem azért fogja tenni, mert többre vágyik. Te is fogsz fejlődni, ő meg tud várni...kivéve ha nem szeret, de ez már másik téma.


Amúgy ha az a lány nem tud úgy ......szopni.....ahogy kéne, akkor az nem jut a fiú eszébe, hogy "beletanulhat" a lány?


Bár szerintem nagyon ciki valakit ilyesmi miatt otthagyni.

2011. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Rendesfiu19, szerintem igazad van.

Lényegében első szerelem tarthat kb életünk végéig mai világban?:)

2011. ápr. 26. 01:26
 25/40 anonim ***** válasza:
Reméljük a tiéd tart, minden jóindulattal mondom. Ezt sajnos nem lehet előre megválaszolni, mert nagyon sok a változó az életnek nevezett matek feladványban.
2011. ápr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:

10 év múlva azért érettebb leszel sokkal, és az se biztos, hogy lesz akkor valakid (bocsi).

Másképp gondolod majd a dolgokat, nem a szex lesz az első. (feltételezem most se az) Ha félrelépsz, akkor viseld a következményét, élj bűntudatban(ha lesz), az életed megváltozik. Te is megváltozol, nehéz lesz majd megint normális kapcsolatot találni....főleg ha azt vesszük figyelembe, hogy a mai fiatalok milyen "tempóban" fejlődnek.(tisztelet a kivételnek, akik egyre fogynak)


De tegyük fel, eszedbe jut, hogy kipróbáld mással. Ez is egy olyan dolog, mint amikor egy bűnöző bemegy az ékszerboltba és meglátja a sok értékes dolgot....

Természetesen megkívánja, azonban dönthet úgy is, hogy kisétál és nem követi el a dolgot. Azonban nem hagyja nyugodni a dolog, mivel úgy érzi valamit elhalasztott.

Hiszen olyan könnyű lett volna ellopni...még kamerák se voltak és mostanra gazdag lenne. Ezért később visszamegy, elteszi az ékszert, majd sikerül túladnia rajta.....

Semmi következmény...azért megteszi megint...és megint...és megint. Azonban egyszer elkapják és vége van mindennek. Az egész élete odaveszik és szenvednie kell miatta, pedig a lopás előtt is megvolt mindene.



Szóval ha eszedbe jut a dolog, akkor majd gondolj arra ,hogy mennyi mindenen mentetek át együtt, biztosan akarod-e, stb. Mert ha akarod, akkor jobb ha otthagyod, mert nem csak szexuális téren akarsz újat.

2011. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Első szerelem...

Van úgy, hogy csak az 5. párkapcsolatnál jön rá az ember, hogy valójában még sose volt szerelmes.

Ez igazából mind a két félen múlik.

Még ha a szerelem meg is szűnik, nem feltétlen kell véget vetni mindennek. Kivéve ha nagyon fiatalokról van szó. Bár ez még nagyon sok mindentől függ.

Leginkább türelemre van szükség ahhoz, hogy helyesen döntsünk.

Hiszen ilyen döntésektől függ a jövőnk. Apróságnak tűnhet kezdetben, mégis meghatározza, hogy kik is leszünk majd.

2011. ápr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Hmmm, most is tanultam valami újat köszi !:) Azthiszem amiket mondtál szem előtt tartom mostantól.:)
2011. ápr. 26. 01:41
 29/40 A kérdező kommentje:
Amúgy itt szerelem alatt inkább kapcsolatra gondoltam.:)
2011. ápr. 26. 01:43
 30/40 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szóval csak együtt vagytok, de nem szerelemből?
2011. ápr. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!