Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az éld ki magad duma hülyeség, vagy van benne vmi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 00:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Van, én azt mondtam, hogy hülyeség, most, hogy barátnőm van úgy érzem nem tudnám elkötelezni magamat hosszabb időra, mert még sok mindent nem próbáltam ki, amit mellette nem is nagyon fogok.
2011. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Sokan mondják ha nem éled ki magad fiatalkorodban félreqrsz, létezik egyáltalán olyan hogy az igazit elsőre megtalálod? vagy hogy van szerintetek ez?
2011. ápr. 26. 00:30
 3/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség. Bár ember válogatja, ki hogyan gondolkozik erről. Van akinek egész életében csak egy férfi/nő volt, és mégsem lépett félre. Az ilyen ritka, de csak azért mert ritka az igazi, valódi szerelem. Sajnos nem minden embernek adatik meg, hogy megtalálja a magához illő párt egy életre.

Szokták mondani, hogy egyszer élünk használjuk ki a lehetőségeket- van benne valami, de csak addig ameddig az ember ésszel csinálja.

2011. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
50%
az első dolog érdekes. Inkább kis naivság, mint valóság. Az ember pedig érdeklődő típus, főleg ha otthon nem kaphat meg mindent. Tegyük fel első szerelem, két szűz egyén között. Szerinted át tudnak együtt olyanokat élni, mint egy tapasztalt párral? Lehet eszükbe sem jut olyan, mint amit csinálhatnának. Arról nem beszélve, hogy egy nem viszonyítási alap. Honnan tudod, hogy ez a jó szex-e? Max bebeszéled magadnak. Ha meg érdekel, akkor meg jön a félrelépés, ha tetszik, amit kapsz, akkor a szakítás és itt meg is dőlt minten állítás.
2011. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Csak elmélet. Tegyük fel igazit megtaláltad, jól elvagytok, de mégis kiakartok mást is probálni, vajon szünet müködhet?
2011. ápr. 26. 00:38
 6/40 anonim ***** válasza:
szünet? nem. Hogyan tudnál a szemébe nézni az után, hogy 2 héten át kb. 10 nővel/férfival vagy. Ha ezek után is bele tudnál nézni a szemébe, az már nem szerelem.
2011. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Tehát lényegében nem müködhet?! Úhgy se, hogy egyik tapasztalt, másik nem ?:)
2011. ápr. 26. 00:43
 8/40 anonim ***** válasza:
szerintem éld ki magad. mi értelme van az életnek ha nem az hogy keresd a boldogságot.
2011. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Tegyük fel úgy gondolom, hogy megtaláltam, ilyenkor tovább?:)
2011. ápr. 26. 00:44
 10/40 anonim ***** válasza:

ha az egyik tapasztalt és a másik nem:

A tapasztalatlan lehet valami másra vagyáik, mást is ki akar próbálni, neki ez még ismeretlen, nincs viszonyítási alapja.

A tapasztalt lehet nem kapja meg azt a tapasztaltlantól, amit már a múltban tapasztalt és tetszett neki.

2011. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!