Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! A ti kezetek is allondoa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! A ti kezetek is allondoan a gatyatokban van ha alszotok? Ezt komolyan kerdezem! Ha igen mert? Ha nem akkor mi lehet az oka ha valakinek mindig ott a keze?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem csak néha... szeretem biztonságban tudni és hol lenne nagyobb biztonságban mint az önnön kezemben?
2011. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D Önmagát is megunta :D
2011. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ki unta meg onmagat ezt nem ertem. legyszi a kerdesre valaszolj!
2011. ápr. 23. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Én gatya nélkül alszom, de a kezemet nem tartom ott.
2011. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jééé, az én pasim is gatyába tett kézzel alszik, meg sokszor akkor is ott van a keze ha focit néz, számítógépezik. Nem csinál semmit csak ott van.

Én egyik reggel arra ébredtem,h mindkét kezem a bugyimban van...kezdek hasonulni...:-)

22/l

2011. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsonak! szerinted ez nem a gyermekdedsegukre vall?
2011. ápr. 24. 04:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

nem tudom,h ez mennyire gyerekded, igaziból a párom az élet minden területén határozott, sikeres, magabiztos, szóval gyerekesnek nem nevezném.

Viszont néha úgy tud bújni hozzám, mint egy kisgyerek az anyjához, és néha reggel ébredés után azt mondja nekem: "mami":D ennyi kis gyerekség jár neki, nem lehet mindig kemény, erős..:-)

2011. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
UTOLSONAK! de jo neked! az enyem total csecsemo! annyira faraszto meg most is gyereket nevelni!
2011. ápr. 24. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!