Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg szeret vagy csak leakarna fektetni?

Figyelt kérdés
Van egy srác (két hete a barátom).. egyszer már együtt voltunk, imádtam, de szakitott azzal az alibivel hogy nemtud lekomolyodni. 2 hetet nem beszéltünk, majd kérte hogy ujra vegyük fel a kapcsolatot, beszélgessünk. Jó elfogadtam, mert akartam. Pár hétre rá közölte hogy megbánta hogy szakitott és hogy ujra kezdhetnénk normálisan.. ( ez az idő alatt, míg barátok voltunk.. sokkal jobban megismertük egymást.) és oké. összejöttünk. Most látom rajta hogy télleg akar, ha együtt vagyunk keresi a számat, puszilgat, simogat, kényesztet és olyan smseket ir hogy megölelgetne meg ilyenek. Valamelyiknap fennt voltam nála filmezni, de inkább csak enyelegtünk.. ( viszont probált 'rossz' helyekre nyulkáni) 17 éves és szűz. én 16 vagyok. most hétvégén megyünk eggyet szülinapozni és gonodolom együtt alszunk. de félek hogy csak leakar fektetni, vajon? Ti megadnátok egy ilyen srácnak magatok? én leakarnék feküdni vele, de ez tul gyors, 2 hét után nem megy nekem.. mert ugyé már egyszer csalodtam benne (mikor szakitott) és nem igazán tudok megbizni benne.. van oka a félelmemnek.? ti mitcsinálnátok? Segitsetek légyszi :)
2011. ápr. 22. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

he neked ez túl gyors, mondd meg neki

ha nem érti meg, akkor csak arra kellettél neki

ha szeret, akkor tud várni

2011. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen igaza van előttem szólónak,ha szeret akkor vár....én ilyen pasinak adtam meg magam,mert biztos akartam lenni abban hogy szeret...2hónap után feküdtem le vele ugyhogy én még szűz voltam,sajna már nem vagyunk együtt,de ugyanugy beszélünk,és jóba vagyunk...
2011. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

De csak szerintem tul gyors ez?

Amugy a pasiért döglenek a csajok, és mégis szűz. pedig már több hosszabb kapcsolata volt. vajon télleg ennyire engem akar?

2011. ápr. 22. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:

figy, a szexet nem szabad erőltetni ha az egyik fél nem 100% biztos benne, hogy ő már akkor akarja, mert úgy nem lesz jó

ha te úgy érzed, hogy még ne, mert nem bízol benne 100%ig, hogy nem csak arra kellenél neki, akkor télleg ne

mert ha kiderül, hogy csak azt akarta aztán, akkor meg mit szólsz? inkább győződj meg róla

neked kell eldöntened, hogy megtudsz-e benne bízni, és mit akar valójában, nem nekünk

2011. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1.Nem bízol meg benne,nem fekszel le vele.

2.Bizalmat építeni nem megy egy délután alatt.

2011. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igazad van és köszi! :)

Csak nagyon döntésképtelen vagyok, és nem akarom megadni neki magam 2 hét után, hogy majd az legyen könnyü préda voltam.. és amugyis szerintem két hét után nem kéne..

2011. ápr. 22. 13:59
 7/10 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy ez még túl gyors lassítsatok!!!
2011. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne add magad egykönnyen, kepesszen csak, miután egyszer elhagyott! Ha komolyan vesz, vár még pár hónapot és ezalatt az idő alatt is udvarol.
2011. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor a mostani párommal megismerkedtem 2hét után volt alkalmunk a szexre,akartam kívántam is őt de nem tettem meg mert én is féltem,hogy csak arra kellek neki(szűz voltam és 17éves,akkor ő 19 és nem volt szűz)szóval akkor nem tettem meg és nem is bántam meg,rá 1hónap múlva történt meg aminek meg kellett történie és fantasztikusan jó volt és együtt vagyunk immár lassan 5éve:-)
2011. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én megtettem mert ugyéreztem meg kell tegyem, énis akartam ő is, kicsit mégis ugyérzem korai, DE, nem bántam meg:) s nemis fogom, bár mindketten tapasztalanok voltunk igy nem volt a legjobb de a következőben reménykedek :) Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!