Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint csak meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint csak meg akar fektetni? Vagy nem? Ezt hogy is értette?

Figyelt kérdés

tegnap msnen beszéltem a barátommal, és lesz 1 sulis évvégi nyári táborféle, én 18vagyok ő20.

És kérdezi h megyek-e mert ő szeretné, kb 2hete járunk.Mondom addig még sokminden fog történni, mondja hogy igen "addig még sokat csókolózunk, kényeztetlek meg megyünk ide-oda és addig még bejönnek a képbe a +18as dolgok is"

eléggé meglepődtem...

Kicsit furán jött le, nemvagyok szűz meg semmi... csak nem akarom h csak arra menjen...

de bocsánatot kért smsben, msnen és ma suliban, mert nem akart megbántani


2011. ápr. 5. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen két hét járás után már sztem nem kell megbotránkozni azon, hogy ő már tervezi, hogy lefeküdjetek.

Nem erőlteti, vagy legalábbis nekem nem úgy tűnt, csak gondolta, hogy feldobja a témát, szerintem kiváncsi volt, hogy mit reagálsz, meg persze már lassan-lassan szeretné is.

Szerintem ebben semmi rossz nincs.

2011. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha bocsánatot kért kétszer is, akkor nem hiszem, hogy csak meg akar fektetni, de neked kell tudnod, mert te mégiscsak jobban ismered, mint itt bárki.

Bár ez azért nekem is fura lenne, ha ilyet mondana nekem valaki, az biztos.

2011. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy egy 20 éves srácnak ezen (is) jár az esze.

Ez nem jelenti, hogy nem vesz komolyan.

Én már az első héten együtt voltam a barátommal, lassan 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, szóval nem ezen múlik :).

Persze csak akkor feküdj le vele, ha majd te is akarod, de az, hogy ez 1 nap, vagy 1 hónap, esetleg több, már a saját ritmusodon múlik.

L/24

2011. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

""addig még sokat csókolózunk, kényeztetlek meg megyünk ide-oda és addig még bejönnek a képbe a +18as dolgok is"


Ez egyértelmű. Hát lehet, hogy bocsánatot kért, de ez jár a fejében.

2011. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!