Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nincs szex a barátnőmmel! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt, eleinte volt szex, vagy is csak 7végén találkozunk és csak heti 1 alkalommal volt szex, most már még annyi sem...mostanában sokat veszekedtünk, majdnem szakítás lett a vége, de adtunk magunknak még 1 esélyt..de szex továbbra sincs!! nagyon szeretjük egymást!! Mi lehet az oka hogy nincs szex, nem lennék elég jó? de sohasem panaszkodott!! várjak még, és hátha változik valami, vagy adjam magam túl az egészen, és szakítsak? nagyon kívánom már a szexet, de megcsalni nem akarom, nagyon szeretem....:(
2009. márc. 4. 19:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm..mindent megteszek hogy megmentsem a kapcsolatunkat..csak az a baj hogy ehhez 2 ember kell..nem elég hogy én akarom, neki is kell(de persze ő is akarja állítólag).
2009. márc. 4. 21:40
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg óvatosan közeledni felé, tehát semmiképpen ne rohand le mindjárt kérdésekkel. Valószínűleg lelkileg nincs rendben a sok veszekedés miatt. Legalábbis velem szokott lenni ilyesmi, ha valami nem klappol velem lelkileg, bár ez sokáig nem szokott tartani nálam. Mondjuk az is lehetséges, hogy valami nőgyógyászati problémája van, amit nem szívesen mondana el neked. Nem nemi betegségekre gondolok itt, hanem mondjuk rendszertelen a ciklusa vagy ilyesmi, ha az nincs rendben attól is ki szoktunk mi lányok borulni. Mindenesetre csak ügyesen, próbálj meg vele beszélni és megnyugtatni, hogy neked mindent elmondhat, mert mellette állsz.
2009. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó helyen jársz! Két lehetőség van: vagy tönkre fog menni a kapcsolatod, vagy még helyrehozhatod. Én a helyedben nem veszekednék egy darabig, és pláne nem akadnék fennt ha nem fekszik le veled, még véletlenül sem lovagolj sokáig ezen a témán nála, mert rád fog unni. Hódítsd vissza, és tedd ezt úgy, hogy maradj határozott egyén és ne mint egy gyenge sz*ar, mert az nem jön be a nőnek.


Mondom én ezt úgy, hogy én is jártam már így! :) Én nem is feszegettem a témát, csak éppen elegem lett egy idő után, és hanyagolni kezdtem, és itt volt a hiba. Mivel a csaj azt mondta, hogy nem ér rá, holott ráért és azt várta hogy ne foglalkozzak a véleményével csak rohanjam le. Én azt hittem tényleg nem akar szexelni, de a helyzet az hogy szerette volna, éppen ezért azt várta el tőlem hogy az ellenkezőjét csináljam annak amit mond. Na ebből az a következtetés, ha túl hamar akarod a szexet akkor az lesz a baj, ha beletörődsz akkor meg az lesz a baj.


És az én örök mondásom a nőkről, ami mindig bejött:

1) Ha egy nő azt mondja hogy nincs baj, akkor baj van!

2) Ha egy nő azt mondja hogy baj van, akkor baj van!

3) Ha egy nő azt mondja hogy nem vicces, akkor ne röhögj!


(XD) :D

2009. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..megfogadom a tanácsokat..sokat segítettetek......!!!!!!:)
2009. márc. 5. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!