Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nincs szex a barátnőmmel! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt, eleinte volt szex, vagy is csak 7végén találkozunk és csak heti 1 alkalommal volt szex, most már még annyi sem...mostanában sokat veszekedtünk, majdnem szakítás lett a vége, de adtunk magunknak még 1 esélyt..de szex továbbra sincs!! nagyon szeretjük egymást!! Mi lehet az oka hogy nincs szex, nem lennék elég jó? de sohasem panaszkodott!! várjak még, és hátha változik valami, vagy adjam magam túl az egészen, és szakítsak? nagyon kívánom már a szexet, de megcsalni nem akarom, nagyon szeretem....:(
2009. márc. 4. 19:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami amit mondasz, hát megpróbálom mind1iket amiket írtatok!!!! KÖSZÖNÖM!!!:)
2009. márc. 4. 20:26
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez nem igaz... Ennyire el vagytok ferdülve??


Mi az hogy ribikkel volt dolgom?? Kikérem a volt barátnőim nevében is. Mindegyik rendes, jóravaló, középosztálybeli iskolázott családból származott. Nagyon szerettem őket és ők is engem! Hogy mondhattok ilyet, hogy kikkel volt dolgom?

\\\'nyátok pics@ját.


Nagyon sok itt a frigid ribi, aki csak a szerelmet erőlteti, meg hülye tanácsokat osztogat kanos fiúknak, hogy várjanak. A kapcsolathoz marhára hozzátartozik a szex is. És ha szeretsz valakit rajongásig, akkor mégjobban hozzátartozik a szex! A szeretkezés, hogy így mondjam. Amikor a szerelemben még jobban eggyé váltok a másikkal a szex segítségével.

Lehet hogy ez nektek tök másodlagos, nekem nem.


Van egy kanos fiú aki szereti a barátnőjét és szeretne vele szexelni, mert hetente egyszer találkoznak és neki már kemények a heréi a sok várakozástól. Erre a csaj nem akar szexelni, mert nem. Oké a srác megérti most nem lesz szex, majd máskor. Másik hét, hát most sincs kedve. Ekkor már kezd kicsit sok lenni a dolog. 3. hét hát inkább nézzünk filmet.

Az agyam durrana szét! Megkérdezi mi a baj, az meg csak hümmög.

Marhára érthető a helyzet persze. Hiszen havonta, 2 havonta is elég kicsapni a nagyját nem? Mert szerintetek igen.


Egyszóval attól, hogy az itt válaszadóknak nem nagy a szex igényük, nézzük már meg a srác igényét is!! Kicsit árnyaltabb a kép. De csak engem hurrogtok le, hogy milyen ribancokkal jöttem össze.

Foglalkozzunk a srác gondjával, ne velem.


25/f

2009. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igazad van!!! teljes mértékben!!!!!
2009. márc. 4. 20:59
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy friss kapcsolatnál elég nagy gond, hogy nincs szex. Ez talán elfogadható egy idős házaspárnál, de nem fiataloknál. Igenis oka van annak, ha a lány nem kívánja a szexet. Beszélj vele, ha nem válaszol, és nem javul a helyzet, akkor mérlegeld magadban, hogy szereted-e annyira ezt a lányt, hogy mellette aszkéta életet éljél.
2009. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az lesz beszélek vele!!! mert azért az még is milyen hogy van nőm, és verem a gyíkom, mert nincs szex!! ha elmondja hogy miért nem megértem, és akkor elválnak útjaink, és nem is a szex végett, hanem mert nem mondja el a baját, és egy kapcsolatban fontos az összhang/bizalom, itt a péntek, próba cseresznye....,
2009. márc. 4. 21:02
 16/24 anonim ***** válasza:
64%

20:47

Ha valaha is lettél volna szerelmes, akkor nem tanácsolnád egy igazán szerelmes fiúnak (aki korától függetlenül sokkal inkább férfi, mint te), hogy hagyja ott a barátnőjét és keressen más "puncit", mert összevesztek és talán a lány atm nem tudná őt tiszta szívből szeretni testileg(hahóóó vannak érzések is a világon).

Az egy dolog hogy szereted a szexet, de aválaszaidból kitűnik, hogy ez kb, az egyetlen dolog, amit a volt barátnőiden szerettél. Egy hasznos tanácsot nem láttam még tőled. (Mellesleg megjegyzem, hogy én lány létemre mindennap kívánom a szexet...de van mikor jobb a kezemre hagyatkozni, minthogy félszívvel belemenjek a szexbe)

A kérdezőnek még mindig azt tanácsolom, hogy vegye az itt garázdákodó infantilis egyedet negatív példának, és várjon arra a lányra tisztességgel. Ha szereted, megéri.

2009. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
igen szeretem...de ő is mondja hogy szeret+Imád.. "DE MÁS A SZÓ, ÉS MÁS A TETT"!! de ő nem akar szakítani, és ezért még furcsább a dolog...nem értem..:(
2009. márc. 4. 21:09
 18/24 anonim ***** válasza:
96%
Még mindig tartom a véleményem, hogy ülj le vele őszintén és beszéld meg. Gondolom még a veszekedés miatt nem akarja.
2009. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom már hogy mit csináljak..az egyik felem azt súgja hogy szakítsak, a másik meg hogy ne!! itt a 7vége, megbeszélem vele..de hogyan kérdezzek rá?? miért nem dugunk drágám? chöhh..
2009. márc. 4. 21:30
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd talán úgy, hogy

"haragszol még rám? mivel engesztelhetnélek ki? mostanában ezért hanyagolsz? hiányzol, minden téren"

2009. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!