Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy maradjak így a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjak így a barátnőmmel együtt? Ami nekem most nagyon fontos (szex), neki egyáltalán?

Figyelt kérdés
22 éves pasi vagyok, a barátnőm 19 éves lány. Nagyon szeretem őt, nekem viszont ennyi idősen már nagyon fontos a szex is. Ránézésre, neki is... Úgy értem, hogy egyáltalán nem az az "apáca-típus", jól néz ki, jár bulizni, sok fiúval van körülvéve (iskolában, baráti társaságába, ismerősei nagy része is pasi). Én még arra sem gondoltam volna, hogy szűz. Eléggé meglepett, mit ne mondjak... Hát még az a kijelentése, hogy ő az is kíván maradni a házasságig! Orális szex szokott lenni köztünk. Kölcsönös (istenien csinálja!!!) De nekem ez nem elég... De ő meg nem fog velem lefeküdni. Mit tegyek? Szakítsak?
2010. febr. 28. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy aki ilyet vesz a fejébe annak egy másik ilyen lehet igazi társa. Nem tudom egyáltalán lehetséges e egy 19 éves lánnyal őszintén beszélni ilyen dolgokról, de ha mégis akkor sem lesz egyszerű dolgot ha meg akarod győzni. Mindenesetre a folyamatos vágy benned tuti nem vezet semmi jóra, ugyhogy vagy "játékos" leszel, az isteni cumi mellé oltári dugást intézel mással, vagy megelégszel, hogy ennyi jár, vagy elveszed, esetleg végetvetsz az egész hülyeségnek, és másutt próbálkozol. Én is találkoztam olyan nővel aki azt mondta "csak szopok", egyszer kétszer oké is volt, aztán én inkább abbahagytam...
2010. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj vele beszélni....

Azt nem írtad ki hogy mióta vagytok együtt, de el kell telnie azért egy jó időnek amíg bízni fog benned!

Velem is volt hasonló régebben, és ez a probléma újabb problémákat szült, amit mondanom sem kell a kapcsolat árára ment!

Én úgy hiszem ha egy kapcsolatban hiányzik vlmi az egyik félnek (legyen ff vagy nő) azt máshol fogja keresni, legyen bármilyen nagy a szerelem!

A legjobb ilyenkor ha megpróbálod megbeszélni vele, és elmagyarázni, h nem siettetni akarod a dolgot, de ezt hiányolod a kapcsolatotokban!

2010. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát ebben az esetben igen. Jobb, mintha megcsalnád, mert előbb-utóbb az lenne.
2010. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha annyira szereted miért nem veszed el? :D Vagy szakítsatok, ez a két verzió van.

Amúgy vallásos a lány, vagy miért csinálja ezt? Mert ha nem, szerintem csak fél, vagy ilyesmi, probálj vele beszélni erről!

2010. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Van egy olyan érzésem, hogy csak tőled tartóztatja magát.
2010. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt. Az exét ismerem, neki is ezt mondta, vele 1 évet volt együtt.

Nem vallásos, azzal indokolja, hogy nem hajlandó sodródni a liberalizmus árával, és szeretné, ha gyerekeinek apja, élete párja az a férfi lenne, akinek az ártatlanságát is odaadja.

2010. febr. 28. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha úgy érzed szereted, fontos neked, talán életed párja: vársz még kicsit, aztán vedd el feleségül.

Ha nem az, akkor hagyd el, ő meg modnta mit akar, hogy élete párja legyen az első férfi az életében, és az utolsó, ha te úgy érzed nem vagy az neki, akkor ne szenvedjetek.

Furcsa dolog kicsit ez, de nem bonyolult.

2010. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!